Lista ocen Toyota Auris I (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Peter
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Generalnie, marka Toyota straciła BARDZO w moich oczach- następnym razem raczej nie skuszę się na zakup kolejnego samochodu tej marki. Ponadto, przy okazji kolejnych napraw gwarancyjnych, byłem uświadamiany, ile TO wszystko kosztuje Toyotę(?)- tak jakbym otrzymał ten samochód za free... Dodam, że byłem w serwisach Toyoty w Zabrzu (tragedia) i Bytomiu (troszkę lepiej)
~kdn29
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Bardzo dobre auto kompaktowe. Komfortowa podróż na dłuższych dystansach (mam porównanie, jeździłem nową wersją Forda Mondeo oraz Mistubishi Outlanderem). W mieście stosunkowo małe gabaryty i dobra zwrotność dają znaczną przyjemność z przemiszczania i nie trzeba szukać zbyt długo miejsca postojowego. Minusem może być spalanie, które w mieście może nawet lekko przekroczyć 9 l.
~s
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Ja spędzam dużo czasu w samochodzie więc ważne jest dla mnie jego wnętrze a tutaj Toyota się nie popisała.Spasowanie ok natomiast ich jakość to katastrofa. Nie wiem czy jakieś auto z tego segmentu ma tak tandetną i twardą deskę rozdzielczą. Po 20 tys. km cała skrzypi. Na razie bez poważnych awarii ale to właściwie nowy samochód. Chyba troche przereklamowany.
~Witek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Szukałem ekonomicznego i bezawaryjnego samochodu. Z Aurisa jestem bardzo zadowolony. Silnik 1.4 w zupełności wystarcza w prywatnym samochodzie. Samochód jak na klasę kompakt, dobrze się prowadzi, pewnie pokonuje zakręty. Wcześniej jeździłem służbowo Focusem, Astrą, 307ką. Toyota przekonała mnie do japońskich samochodów.
~Jacek
Hatchback 1.6VVT-i Dual 125KM 92kW
Auto nieźle zaprojektowane, funkcjonalne, ale schrzanione przez księgowych. Denerwują poślednie materiały wewnątrz (plastiki, tapicerka), czarne klamki i lusterka na zewnątrz (wersja Terra) czy inne pozorne oszczędności (np. brak automatycznego otwierania okna pasażera, brak podłokietnika). Ogólnie taki Lanos w wydaniu Toyoty.
~Maciek
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód Toyoty za prawie 70 tys. PLN a wrażenie jak by się miało chyński produkt z usterkami na dzień dobry plus fatalna obsługa i informacja w serwisie w Szczecinie n ie polecam Serwisu Pana Kozłowskiego posiada kilka marek a np. jedną lakiernie czas oczekiwania na naprawe blacharską to około 2 miesiące!!!
~Rafał K.
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
Piękna sprawa jak wyznacznikiem auta jest tabelka w exelu. W realnym świecie wygląda to troszke inaczej. Wydaje mi się że auto było Projektowane przez ludzi dla których dojazd prywatnym autem do pracy to jakas abstakcja i opierają się głownie na rzeczach testowanych przez prese do oceny auta.
~Krzysztof
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Auris pierwszej generacji to samochód dla małej rodziny, ewentualnie dla kierowców o łagodnym usposobieniu. W ciągu dwóch lat użytkowania i 80 tys. km wyrobiłem sobie opinię na temat Toyoty - to solidne auta. Następnym samochodem też będzie Toyota, ale w wersji kombi (dobrze, że teraz jest Auris TS).
~Dawerty
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Samochód ogólnie z założenia miał nie być "mały" (super duży to on nie jest :) . Miał być oszczędny, łatwy w prowadzeniu i w miarę bezawaryjny. Jak na razie nie narzekam, chociaż przesiadając się ze starego W124 trochę boli wykończenie środka samochodu. Jest dobrze lecz nie rewelacyjnie.
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I
6,1
8,9
~yaba
Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW
Bardzo fajne autko do miasta, gdzie hybryda czuje się najlepiej. Małe, zwinne, z kamerą parkowanie nim w wąskich zatoczkach jest dziecinnie łatwe. Navi w tym roczniku jest przeciętne, od 2013 jest inna, nieco lepsza. Stanowczo nie nadaje się na wycieczki rodzinne ze względu na mizerną przestrzeń bagażową.