Lista ocen Toyota Auris I (164) - Całokształt

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leex
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Podsumowujac powiem tak... Auto jest wieksze i przestronniejsze od poprzednika. Lepiej wytlumione zawieszenie. Lepiej wyciszony silnik. Pozytywne odczucia co do komfortu. Ale znajda sie i minusy. Stylistyka bardzo przypadla mi do gustu, zarowno na zewnatrz jak i wewnatrz, ale juz nie powiem tego o zastosowanych plastikach. Niestety ksiegowi spieprzyli fajne auto.Pozatym ten samochod wyglada dobrze tylko w kolorze czarnym. Jak sobie popatrzylem...
~harjar
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Ogólnie samochód oceniam na mocne cztery. Jeżeli kupując Aurisa zamierzamy nim jeździć częściej w trasy polecam silnik 1,6. Zapewnia on lepszy konfort podróżowania, jest szybszy i elastyczniejszy od silnika 1,4. Silnik 1,4 jest do polecenia dla tych, którzy zamierzają jeździć w 90% po mieście a jeżdzać na trasie nie wyprzedzają innych uczestników ruchu drogowego. Samochhód Toyota Auris 1,6 Dual VVT-i Premium to samochód w tej wersji bezpieczny...
~Sławomir
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
POSIADAM AURIS TRZY LATA NA POCZATEK TARCZE KLOCKI ZACISKI TYL BOJEDEN BYL ZAPIECZONYROK PUZNIEJ KLIMA SPREZARKA + SKRAPLACZ +PLUKANIE 2200 ZŁ POTEM UCHWYT NANAPOJE ZA MIESIAC DRUGI PECH WYMIANA (TRZEBA CAŁA DECHE ZWALAC OGROM PRACY) KONSOLA NIEWYGODNANIEŁADNA I SKRZYPI TERAZ GŁOWICA30000 W GAZIE I SPREZANIE NA 1 I 2 CYLINDRZE 8 BAR 3 I 4 13 BAR TROCHE ZA SZYBKO I PRZYDAŁ BY SIĘ 6 BIEG PRZY 100 4 TYS OBR. WYKONANIE DOBRE ALE E 12...
~obejrz
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Oceniam to auto jako kierowca o wzroście 178 cm. Oszczędne, moim zdaniem ładne, absolutnie niezawodne, tanie w serwisie, ergonomiczne i przestronne (brak tunelu środkowego z tyłu!) - po prostu pewne auto. Tyle z zalet. To co rozczaruje to dynamika, komfort jazdy, jakość plastików. Auto dla osób wybierających auto czysto pragmatycznie, przedkładających rachunek ekonomiczny ponad jakąkolwiek dynamikę i radość z prowadzenia.
~stefan
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Cichy silnik. Zdecydowanie za mało dynamiczny. Skrzynia biegów przy 6 biegach to porażka. Siedzenia z przodu zdecydowanie za małe. Dużo fajnych schowkow i uchwytów. Przestronnie. Jakość plastyków średnia. Ogólnie świetne auto do miasta. Ale na dalekie trasy to PORAŻKA. Niewygodny!!! mam 180cm i 110kg i męcze się w nim. Auto dla małych azjatów. Zachwyca ERGONOMIA. Ale trudno w tej cenie znaleźc złoty środek.
~Jakub W.
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Do dziś jestem zachwycony decyzją kupnem tego auta. Jest bardzo przestronne i wygodne, bardzo łatwo znaleźć dobrze wyposażony egzemplarz (automatyczna klimatyzacja, [bardzo rzadko] nawigacja) za cenę od 20 do 25 tysięcy złotych. Dwie wersje nadwoziowe, bardziej polecam pięcio drzwiową wersję. Auto kupiłem w 2014 roku, z przebiegiem około 85000 km, do dzisiaj nie wystąpiła ŻADNA USTERKA!!!
~yabai
Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW
Ogólnie auto jest bardzo dobre, jednak odejmuję jedno oczko za zbyt małą przestrzeń bagażnika. Chyba że należy go traktować jako duży schowek. Zaznaczyłem, że kupiłbym to auto jeszcze raz, ale tylko pod warunkiem, że byłaby to następna generacja, po 2013r., gdzie bateria hybrydy trafiła na zasłużone miejsce pod tylnym siedzeniem, powiększając przestrzeń bagażnika do akceptowalnych rozmiarów.
~rafaldrabik@op.pl
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Wiec z auta jestem zadowolony i oczywiscie polecam! jesli stac Cie na ta wersje [ pamietajcie ze za ta cene kupimy golfa gti i prawie kazde inne gti! ale nasz auris nie bedzie tak szybki jak np. pierwszy lepszy 200konny gti.wiec amatorom \'scigaczy\' raczej odradzam, reszta tak bedziecie raczej zadowoleni. polecam wersje 3dr. z ciemnymi szybami oraz spoilerami - tylko wtedy wyglada dobrze!
~Stryju
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Szukając auta kompaktowego od 2 właściciela głównie dla 2 osób patrzyłem głównie na Focus, Golfa oraz Leona. Na szczęście w moje ręce trafiła Auriska i przekonała mnie do siebie. Autko ma wiele zalet ale nie jest też wolne od głupich wad. Ogólnie polecam osobom szukającym czegoś innego niż "pospolite auta", ciekawego, wygodnego oraz w miarę taniego.
~Irek
Hatchback 5d Facelifting 1.8 HSD 136KM 100kW
Przyjemne autko na miasto, szczegolnie na zatloczone miasto. Automat, cisza w samochodzie na swiatlach i na parkingu powoduje ze wysiadasz z tego auta bez zmeczenia. Na trasie robi sie normalny, standartowy samochod. No i Toyota Polska i ich przedstawiciel w Szczecinie - robia wszystko, zeby to byla moja ostatnia Toyota - chodzi mi o ceny i podejscie do klienta.