Lista ocen Toyota Avensis II (413) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 419 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek
Sedan 2.4 i 16V D-4 163KM 120kW
nic nie robiłem odkad mam auto 3lata po za wymianą olejów filtrów nabicia klimatyzacji itp.padla pompka spryskiwaczy szyby przedniej byla do wymiany koszt 40zl pasuje od lanosa bez najmniejszych przeróbek
~Prezes
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Drobne usterki w zasadzie ograniczają się do notorycznie przepalających się żarówek reflektorów. W ciągu roku użytkowania nie zanotowałem żadnych innych problemów z elektryką czy wyposażeniem wnętrza.
~hiciu_24
Kombi 2.4 i 16V D-4 163KM 120kW
Musiałem sobie zafundować czyszczenie układu dolotowego powietrza, bo był problem z niskimi obrotami na biegu jałowym, ale z uwagi na fakt że nie wiem jak poprzedni właściciel go eksploatował to błahostka...
~warmiak
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Jedyny drobiazg to szybko brudząca się tapicerka na siedzeniach nawet czysta woda potrafi zrobić plamkę. Trzeba często ja czyścić. Do niczego innego nie ma się co czepiać. Jest powyżej przeciętnej.
~Darek
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Wiem że wszyscy chwalą Toyoty ale ten samochód się( jak na razie) nigdy nie zepsuł. Zawsze jest serwisowany w ASO. Jedyne co wymieniali to korek paliwa i osłonę silnika którą sam urwałem.
~bodek 1971
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
skrzypienie plastików,zderzaki wyskakują zatrzasków, gumowa osłona zimą zbiera śnieg i się urywa,zaparowany reflektora przedni,słaba moc silnika do masy pojazdu,szybko ścierają się klocki z tyłu.
~bernard@utt.pl.pl
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
bardzo słabe mocowanie spoilera przedniego, nadchodzi zima i BARDZO trzeba uwazać na wyższy snieg przy parkowaniu. Urywają się główne mocowania błotnika - wyraźny brak wzmocnienia plastyku metalem doskwiera
~maciej@swim.pl
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
1. wymieniono głośnik - na drugi dzień po zakupie !!!!!!! 2. czujnik deszczu dobra rzecz, choć denerwująca przez różnej pracy. nawet kilka kropelek potrafi włączyć wycieraczki na najszybszy bieg
~Mareczek
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
zaparowana przednia lampa - w serwisie wysuszyli i poprawili wadliwie ułożoną uszczelkę i jest dobrze. Na najbliższym przeglądzie zgłoszę skrzypiący pedał sprzęgła przy wciskaniu. Poza tym oki.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II
8,3
9,8
~iPaq
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
non stop coś się psuje, ale cóż w końcu to angielski samochód. W sumie gdybym sam miał zapłacić za naprawy to usterki kosztowały by mnie ok. 40 tyś. zł (zgroza), na szczęście mam trzy lata gwarancji