Lista ocen Toyota Avensis II (413) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 419 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Generalnie serwis sobie nie radzi z ustawieniem komputera, który resetuje się przy odpowiednim nachyleniu i poziomie paliwa w baku (ale jak wiecie nie jest to duży problem). Klima - serwis myśli że wymyślam. Ale jak jest to wiem.
~leegrant
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Z salonu wyszedł z : uszkodzonym nawiewem w kabinie, z uszkodzonym oświetleniem górnym kabiny, z problamtyczną pracą zawiasów tylnich prawych drzwi. Bez zaślepek i popielniczek w kabinie?! Reszta się nie psuła!!!!!
~T@deo & T@deo
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
Kto miał już japończyka, a szczególnie Toyote to zgodzi się ze mną, że jest to praktycznie bezawaryjny samochód. Może mam krótko ten samochód, ale znam opinie kierowców i możliwości tego auta, ponieważ sam mam warsztat samochodowy.
~aret
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
2 razy wymiana przednich reflektorów /parowały/ wymiana tylnich wachaczy,teleskopów od tylniej klapy,wymiana tylniej szyby/zła uszczelka/,wymiana radia/przerywało,wymiana wkładu do lusterka/nie grzało,naprawiany alarm
~Darecki z Warszawy
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
trzeszczace sprzeglo - nasmarowali w serwisie, trzeszczacy fotel kierowcy- usterka usunieta - smar, trzeszczaca roleta bagaznika - jedna wizyta w serwisie i dalej skrzeczy. Auto za taka cene powinno byc wolne od takich wad.
~bbiek@op.pl
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
póki co nic się nie stało (odpukać) za wyjątkiem układu kierowniczego - patrz wyżej, który będę chciał wymienić w serwisie jak tylko pojawią się udoskonalone wspomagania o czym zapewniono mnie w korespondencji z TMP
~Ezoy
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Żaden nawet najmniejszy drobiazg nie zepsuł się w czasie eksploatacji, więc ciężko mi się tutaj wypowiedzieć. Jakbym się uparł to zaliczyłbym tutaj to ,że zmarła mi pompka spryskiwacza na tylną szybę.
~Walenty
Sedan 2.2 D-4D 177KM 130kW
Zdarzają się nie ma co, jak w każdym aucie. Ja w swojej wymieniałem żarnik Xenonow bo już się skończyła ilość h pracy... Normalna eksploatacja, płyny, tarcze, klocki, opony i sporadycznie zawias.
~Altin
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Chyba jedynie przepalające żarówki i plastikowe gniazda reflektorów, które się topią i trzeba je wymienić na aluminiowe. Bezpieczników nigdy nie wymieniałem, wszystko po 14 latach trzyma się kupy i działa.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II
8,3
9,8
~zuzinia
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
przy 407000 musiałem zregenerować zaciski hamulcowe z tyłu, przestały odpuszczać, przy okazji wymiany oleju w skrzyni biegów, wymieniłem uszczelniacz na wybieraku w skrzyni biegów, troszkę przepuszczał już,