Lista ocen Toyota Avensis II (413) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 419 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Luk 2022r
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
chyba irytująca była uszczelka pokrywy zaworów która zalewała silnik o ile samemu można to naprawić to nie wiem czy jest to drobiazg, kilka godzin pracy no i podsufitka wisząca najbardziej rzuca się w oczy a tak raczej podstawowe wymiany
~Jacek_Szyszka
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Odpadła prawa zaślepka spryskiwacza reflektora. Widziałem kilka avensisów bez tej zaślepki i zawsze prawej, wiec wychodzi na to, że TTTM. Problem rozwiązany z pomocą niewielkiej ilości super kleju. Profilaktycznie przykleiłem też lewą.
~Jacek Szyszka
~hrabia Jakubczyk
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Brak, choć chyba odzywa się jakieś łożysko w kole. Ach... falowanie obrotów, które (mam wrażenie) zlikwidowałem używając uszlachetnionej benzyny 98 oktanowej. Lać dobry olej, dbać o terminową wymianę części eksploatacyjnych a problemów nie będzie.
~toyociarz z warszawy
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Z drobiazgów wymieniono uszczelkę prawego reflektora /parował/ po wymianie o´key, emblemat Avensis - odpadł, fotel kierowcy - skrzypiał - ale wszystko serwis zrobił bezproblemowo i bez konieczności udowadniania że to urojenia klienta -czyli kansui
~Rafal
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jeszcze nie wiem - ale jak na razie miałem lekko zaparowany reflektor - serwis wymienił oba bez problemów, troszeczkę skrzypi fotel kierowcy i coś jest niedokręcone w drzwiach pasażera z przodu - muszą to zrobić - nie podaruję za tą kasę.
~Jeżdżę blaszanką
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
pełno niedoróbek w stylu trzeszczących plastików i niedokładości montażu np.wnętrza,zderzaki i błotniki w zimie zbierały bardzo dużo lodu który nie chciał odpaść a przy próbie oderwania wyginały się całe zderzaki-wydaje mi się że źle dobrano profil
~Tomasz S
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Wycieki oleju... niestety przy 250 tys. już mogą się pojawić i trzeba parę uszczelek i simeringów powymieniać. Kosztują nie wiele, ale mechanikowi zajmie trochę czasu znalezienia miejsca, wiec za robociznę z 600-700 zł trzeba wydać.
~Szymon.M.
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
W moim przypadku nie mogę narzekać, ale poprzedni właściciel miał kilka problemów, min z reflektorami. Wszystkie drobne usterki w przypadku mojego modelu zostały sprawnie i bez problemowo usunięte w okresie gwarancji.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II
8,3
9,8
~Majkel
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Dużo słyszałem o Toyocie jednak nigdy wcześniej nie posiadałem auta tej Marki. Niezawodoność w moim przypadku jest to 95%. Denerwują plastniki słabej jakości, ale w każdym samochodzie można się do czegoś przyczepić:)