Lista ocen Toyota Avensis II (413) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 419 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł. plasek@wp.pl
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Jak na Toyotę to obciach. w ciągu roku - 2x wymiana przedniego zderzaka bo lakier się łuszczył, wymiana sterownika elektr. szyb - zaciął się. Lakier zresztą bardzo delikatny - paznokciem można zarysować.
~kamry
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Drobne usterki jak wszędzie. Na pewno nie można powiedzieć, że występują bardzo często. Jak to w każdym aucie. Avensis na pewno nie jest częstym gościem warsztatu.
~Alicja
Hatchback 2.2 D-4D 177KM 130kW
Właśnie walnął mi komputer pokładowy. NIe zgasł po zgaszeniu silnika,m nie reagował na przyciski. Po odcięciu zasilania -nie 'zapala' się ponownie. Kolejny koszt się kroi.
~andZej
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
pierdoły się jakieś zdarzyły - pompka spryskiwacza, żarówki z tyłu padają często, skrzypiący pedał sprzęgła, parujące tylne lampy, silnik lubi olej jak się jeździ autostradą.
~schodekrow
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Irytujące są plastiki i nadkola które lubią odskakiwać. Częśto przepalały się standardowe żarówki w tylnych lampach. Problem zażegnałem wymieniając wszystkie na ledowe.
~tomasz72a
Sedan 2.4 i 16V D-4 163KM 120kW
Po 8 latach wymieniłem reflektory ksenonowe na nowe, gdyż poprzednie ściemniały. Ponoć to częsta przypadłość pierwszych reflektorów tego typu niezależnie od marki.
~Niezawodnie zawodne auto
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Niezawodnie zawodziła. W zasadzie ciągle coś, nie było wyjazdu z domu, aby nie pojawiła się awaria czegoś. Jak nie alternator, to rozrusznik, jak nie to, to inne rzeczy...
~Grzegorz
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Nie miałem drobnych awarii, choć przez 3 lata jazdy kontrolka świec żarowych działała jak chciała raz świeciła raz nie. Bardzo ciężko wymienić palnik w przedniej lampie
~Pugilares
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Z małych rzeczy psuje się tylko amortyzator klapy schowka pasażera oraz skrzypią siłowniki tylnej klapy, oraz luźny zamek tylnej klapy i te częste zbieżności do roboty.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II
8,3
9,8
~mihalekkk199
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Przez dwa lata nie wystąpiła w mojej Toyocie żadna, najmniejsza usterka. Nawet żarówki chyba nie wymieniłem. Klocki, olej... ale wiadomo, że to po prostu eksploatacja.