Lista ocen Toyota Avensis III (226) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 189 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Wagon 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Klima dwustrefowa, bez nawiewów na tył, ale powietrze dobrze się miesza. Żona nawet narzeka czasmi jak mam lekko ustawioną klime na 20 w lecie, że jej zimne powietrze wieje
~konic
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bez zastrzeżeń jeżeli chodzi o wydajność. Głupio że temperaturę reguluje się gałką - przeważnie i tak mam na 22 a siłę nawiewu małymi nieergonomicznymi przyciskami.
~radeckcom
Wagon 2.2 D-CAT 150KM 110kW
wszystko swietnie dziala, ustawione na automat nie wymaga korekt; Szybko rozmraza szybe z przodu; potencjalnie klopotliwy moze byc brak nawiewu dla osob na tylnej kanapie ...
~ToyotaAvensisWrocław
Wagon 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Świetne! Mega nadmuch na przednią szybę, który rozmraża błyskawicznie i ściąga parę. Mam podgrzewane fotele - super sprawa. Do ideału brakuje mi tylko podgrzewanej kierownicy.
~ężynier
Wagon 1.6 Valvematic 132KM 97kW
W wersji "bieda+nędza" zastosowano dziwny niby to elektroniczny wskaznik sterowany pokrętełkiem, ktory funduje nam całkowicie losową temperaturę wewnątrz.
~Kuba
Wagon 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Co do wentylacji i klimatyzacji bez zastrzeżeń - klimatyzacja baardzo wydajna (ustawiłem 23 stopnie - w poprzednich autach jeździłem na 20-21). Ogrzewanie ocenione zaliczkowo ;)
~Avensis 2.0 CTV
Wagon Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Bez zastrzeżeń, auto z silnikiem benzynowym szybko nagrzewa wnętrze nawet zimą a podgrzewane fotele są bardzo przydatne. klimatyzacja działa bardzo dobrze
~Avensis 2.0 CTV
Wagon Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
~Sławomir
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Klimatyzacja w gorące dni działa całkiem sprawnie, tył auta również można dobrze ochłodzić. Mam nadzieję, że z ogrzewaniem będzie podobnie.

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kociokotka
Wagon 1.8 Valvematic 147KM 108kW
klimatyzacja chłodzi i grzeje. Nie mam uwag. Brak nawiewów dla pasażerów to w tej klasie jednak mały minus (w Alfie 147 z 20202 roku są)