Lista ocen Toyota C-HR I Crossover Facelifting (13) - Karoseria

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dimenzo
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Nie zaobserwowałem żadnych problemów, choć w posiadaniu auta byłem dość krótko. Być może warto tu poczytać inne opinie. Moim zdaniem sprawia wrażenie dość wytrzymałej, choć sama blacha wydaje się być nieco cieńsza niż w innych autach, jakimi jeździłem.
~Kamil M
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Póki co po 2 miesiącach brak rys, kolor nebula blue z czarnym dachem prezentuje się bajecznie zarówno w słońcu jak i w pochmurny dzień. Oby cienka warstwa lakieru nie zużyła się za szybko, no ale po coś mamy wosk, prawda?
~Mieszko
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Samochód jaki jest każdy oceni sam. Dwukolorowe nadwozie. 18 calowe koła. Zbiera się brud pod drzwiami na progach, kłopotliwe przy myciu.
~Gregor
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Trudno ja ocenić po tak krótki użytkowaniu, powiem tylko to że jest jak w każdym nowo produkowanym aucie, delikatna.
~Jurek
Crossover Facelifting 1.2 Turbo 116KM 85kW
Blachy cienkie, kiepski lakier ale teraz to standard. To żeby nie było wygląd jest calkiem ok, fajny i nowoczesny, może się podobać.
~Olek Kuszeta
Crossover Facelifting 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Bardzo słaba trwałość lakieru! To jest kompletna kaplica! Co chwila jakaś nowa rysa.
~manfretka
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Z przodu jest w porządku, z tyłu ciemno i ciasno, małe okna, słaba widoczność w tył.
~Kris
Crossover Facelifting 1.8 Hybrid 122KM 90kW
przód i bok ładny, tył za bardzo "nadźgany" przetłoczeniami i liniami
~Roentgen
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Za wcześnie by ocenić, ale na pewno lakier nie rysuje się "od patrzenia".
~Zbysio
Crossover Facelifting 1.2 Turbo 116KM 85kW
Wystarczająca, przykuwa oko innych.
Toyota C-HR I Crossover Facelifting