Lista ocen Toyota C-HR (92)

~Rafal
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Fajnie działa silnik elektryczny, ale trochę za szybko załącza się spalinowy (Silnik)
~Iwona
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Dobrze się jeździ po mieście (dobry promień skrętu) i w trasie (dobrze trzyma się drogi, dobre wygłuszenie). Jak dla mnie ładna sylwetka, przyjemne wnętrze i prosta obsługa. Nie jest to wyścigówka ale do spokojnej i ekonomicznej jazdy nadaje się doskonale.
~Piotrek
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Auto bardzo zwinne i komfortowe do jazdy w mieście. Niskim spalaniem w korkach rekompensuje braki ujawniające się na trasie, czyli niedostatki mocy oraz dużą głośność w kabinie. Sam układ jezdny rewelacyjny, a sprint spod świateł zaskakuje niejednego kierowcę.
~Kris
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Miły, fajny samochód - dla mnie i mojej rodziny pod każdym względem wystarczający.
4,1
~Andrzej
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Samochód tylko na dwie osoby. Z tyłu miejsce tylko dla psa. Wsiadanie i wysiadanie z tylnego siedzenia utrudnione, a widoczność mizerna.
~grazz@gazeta.pl
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Nie ma żadnego elementu do którego można się przyczepić
3,6
~Joa
Toyota C-HR
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Bardzo kiepskie, szczególnie drzwi przednie od kierowcy i pasażera (Wyciszenie)
3,7
~Sławek
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Kupiłem tanio, bo w DE. Fajny kredyt, bo w DE. Ale jakość powinna się nazywać "jakoś" niestety. Pierwsza i ostatnia Toyota
~Romek
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Jeszcze się ucze tego auta, widze parę wad ( poniżej) ale ogólnie jetem zadowolony
Dziennik kosztów dla Toyota C-HR
6,1
3,7
~Kamil
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Słabiutki ciężko go rozpędzić szybko, ale mało pali. (Silnik)
Toyota C-HR