Lista ocen Toyota C-HR (92)

~xwomen
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Super wygodne fotele, trochę nieporęczne miejsca na kubki, brak schowka na okulary, wskaźnik temperatury prawie nieczytelny i widoczny tylko dla kierowcy. Silnik turbo ma super przyspieszenie, trochę głośno pracuje. Gniazdka dla pasażerów z tyłu schowane w schowku między przednimi siedzeniami co jest bardzo niewygodne. NA RAZIE BEZ USTEREK.
~:)
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
No mi się to auto zabardzo nie podoba, nie wiem co w nim widziałem.
~Pergola
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
samochód świetnie się prezentuje i bardzo dobrze zachowuje się za drodze. Jest cichy, trzyma kurs, jest pakowany. Siedzenia są wygodne. W zeszłym roku błam na jeździe próbnej w salonie carolina toyota włochy i po tej jeździe testowej stwierdziłam, że to jest własnie samochód dla mnie. Polecam
3,4
~:))
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Tu muszę dać 4, bo prawie wszystko jest na miejscu. (Ergonomia)
~Mati
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Mega wygląd zewnątrz jak i wewnątrz do jazdy po mieście nie ma nic lepszego, naszpikowany wszystkimi dostępnymi w Toyocie gadżetami ułatwia parkowanie i poruszanie się po mieście, jeśli ktoś ma najbogatsza wersje oczywiście. Mocy mógł by mieć więcej...
~rysiek
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Jak narazie bez zarzutu.W trybie normal spokojnie 140-150 można jechać ze średnim spalaniem 5,5-6,0l/100km (Silnik)
~Monika B.
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Jak dobry kierowca to śmiga spod świateł jak blyskawica (Silnik)
~W z Pdl
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Świetnie przyśpiesza, tak 0-100 km/h, jak i 80-120 km. Porównywalnie z moim Audi A6 diesel 204 km (Silnik)
~Tomasz
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW