Lista ocen Toyota C-HR (92)

~Zbysio
Crossover Facelifting 1.2 Turbo 116KM 85kW
Jak dla mnie, super autko dla moich potrzeb. Co chciałem to kupiłem, jestem zadowolony, nie jestem fanem Hybryd więc .... jest Ok !
~Adams
Crossover Facelifting 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Auto w swojej klasie genialnie, nie ma się czego przyczepić, dużo miejsca z przodu, dużo z tyłu - opinie o szybach w tylnych drzwiach to miejskie legendy, bagażnik jest ok - to auto to nie półciężarówka. Bardzo dobry asystent pasa ruchu -inni producenci mogą się uczyć od Toyoty, automatyczna skrzynia biegów - mam wrażenie ze jej nie ma, tempomat adaptacyjny również rewelacja. Nic nie szumi, nic nie wyje - mam wrażenie ze krytyczne wpisy...
~Andrzej O
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Bardzo jestem zadowolony, gdyż na początku obawiałem się tej pojemności ale z dwojga złego wole silnik 1.2 benzynę, niż wyjącą syrenę 1.8 hybrydę, a tak na poważnie bardzo elastyczny silnik, mało pali i bezawaryjny. Polecam tym bardziej, ze w toyocie zostały już same hybrydy (Silnik)
~Michał
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Bardzo dobre,solidne auto Toyoty.Kupiłem je przede wszystkim ze względu na jego ponadczasowy design,który nie znudzi się tak szybko jak w innych podobnych autach.Duży wpływ miała też cena zakupu.Ogólnie jestem zadowolony.
~Marek
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
bardzo krótkie przełożenia - cały czas trzeba machać - polecam autoamt (Skrzynia biegów)
~C-HR Made in Japan
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Jeżdżę nią już trzeci rok sprowadzona z Japonii (pierwszy wypust) Jestem bardzo zadowolony.
~Sebastian
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Auto naprawdę warte swojej ceny, bo do tanich nie należy biorąc pod uwagę silnik 1.8 Wyglad mimo że od produkcji minęło 2 lata i tak zaskakuje na ulicy ale jak to wiodomo O gustach się nie dyskutuje :). Dwa najważniejsze wątki. Pierwsza skrzynia CVT- skrzynia naprawdę nie jest głośna, nie musiałem się przestawiać, pracuje znakomicie. Miejsca z tyłu jest naprawdę sporo, w Aurisie kombi jest mniej miejsca dla pasażerów tylnej kanapy. Auto...
~Marek
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
auto idealne do miasta - na trasach dopiero po włączeniu trybu sport można śmigać 160 - 170 km/h (Silnik)
~Rp
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Mam CHR już 3000km i spalanie na trasie przy jeździe ok 110km/h to ok 5,3l/100km; 130km/h to ok 6,8l/100km, 150km/h to już przeszło 7,6-7,8l/100km. test odbył się przy jeździe A1 z tempomatem. w miescie spala ok 5.6l/100km przy prawidłowej jeździe według znaków a jak sa koreczki to spali nawet 7,4l/100km. Ale jak w miescie można pojechać trochę szybciej to w 7-7,2l/100km powinno się tez zmiescic. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )

Usterki Toyota C-HR

Toyota C-HR – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daro
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Czy ktoś może mi odpowiedzieć. Samochód w garażu, 9 stopni na plusie, codziennie rano przy ruszaniu odrazu załącza się silnik spalinowy,a latem tak nie robił, czy to normalne no i spalanie też wyższe niż latam średnio o litr.
Toyota C-HR