Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Toyota C-HR

Lata produkcji: 2016 - teraz
Segment: Crossovery/SUVy/Terenowe

Kompaktowy crossover SUV (segment I) produkowany od 2017 roku. Jego koncepcyjnymi pierwowzorami były dwa prototypy o nazwie Toyota CH-R Concept prezentowane w 2014 i 2015 roku. W ofercie Toyoty CH-R zastąpił modele Urban Cruiser oraz Scion xD (auto marki należącej do Toyoty), ale wypełnił też lukę po przeniesieniu RAV 4 IV do segmentu SUV-ów klasy średniej. Zbudowano go na nowej modułowej płycie podłogowej Toyota New Global Architecture, którą dzieli m.in. z modelem Prius II. Nazwa CH-R to skrót oznaczający Compact High Rider lub Coupe High Rider.

Powagosław

Miejscami wygląda bardzo prototypowo. Ale to komplement, bo właśnie tak – odważnie, nieco futurystycznie powinien wyglądać dziś kompaktowy crossover. CH-R to jedna z bardziej efektownych Toyot w ostatnich dwóch dekadach.

~Powagosław
Luzacjusz

Panie i panowie, Toyota zaprojektowała jakiś samochód! Naprawdę zaprojektowała, a nie ułożyła z klocków. I to nie wszystko, bo oto samochód Toyoty prezentuje się naprawdę dobrze! Dziwny jest ten świat.

~Luzacjusz

Toyota C-HR – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Toyota C-HR

Moc silników 116–122 KM
Pojemność silników 1,2–1,8 l
Prędkość maksymalna 190–192 km/h
Przyspieszenie 0-100 10,9–11,0 s
Toyota C-HR Crossover

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Toyota C-HR
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 181
Koszt ogólny 25,67 PLN
PB25.79 PLN
Wydatki serwisowe 0,00 PLN Pozostałe wydatki 124,56 PLN

Publikacje o Toyota C-HR

Newsy o Toyota C-HR

1 pomiar
Dla Toyota C-HR. Zobacz!
Pomiar Spalania
Pomiar Przyspieszenia
Pomiar Wyciszenia
Toyota C-HR