Lista ocen Toyota Corolla VII (328)

~marcin wawa
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
wdzięczny samochód i naprawdę bezawaryjny, oszczędny i jak na swój wiek dynamiczny
~kubakurek@o2.pl
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Zawsze odpala, przy -30 wsiadam, biorę kable i jeżdżę uruchamiać znajomych-Alfy, Focusy, cuda wianki nowoczesnej technologii. Auto po prostu świetne dla takiego gościa jak ja. Odpala, jeździ, nie psuje się.
4,1
~p9557
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Dobre auto na początek. Z tym silnikiem zbytnio nie poszalejemy, ale również i nie zbankrutujemy. Spalanie w mieście z klimą ok. 8-8.5 litra. Poza miastem pali ok. 5,5 litra również z AC. Ceny części podobne jak do wieśwagena, więc nie jest tak źle. Jakość wykonania wnętrza- perfekt. Nic nie trzeszczy, w dodatku na desce i drzwiach mamy miękkie plastiki. Minus za rudą, która lubi podgryzać nasze rolki.
~Michał z Warszawy
Kombi 1.6i 105KM 77kW
troszke rdzy na tylnych nadkolach i klapie bagażnika
~arturbiszczan@tlen.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Świetne rodzinne auto, pomimo swojego wieku dosonale się spisujące, niezawodne, pewnie się prowadzące i nie rdzewiejące (mam wersję wyprodukowaną w Japonii)
~admirator niezawodności
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Jeżdżę regularnie do swego mechanika, który robi przegląd, zamyka klapę i mówi \" proszę jechać\". Wymieniłem zawczasu kilka rzeczy, bo się po prostu zużyły: chłodnicę - 300zł, akumulator - 200 zł, klocki hamulcowe (nie pamiętam ceny). Olej wymieniam co 8-9 tys. km, czyli co 9 miesięcy. Koszty utrzymania - żadne. Problemy - nie ma. Polecam szczególnie paniom i osobom, dla których to będzie pierwsze auto. Warto za pre tysięcy zł. Cudo.
~Krzysiek ozeo1@wp.pl
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Jeśli szukasz używanego, wygodnego, niezawodnego, ekonomicznego samochodu o niskich kosztach eksploatacji - to Toyota Corolla z lat 1992 - 97 jest samochodem którego szukasz. Ja zamieniłbym swoją tylko na 5-drzwiową (bo rodzina) z silnikiem diesla (bo sporo jeżdżę) ....toyotę corollę.
~SM
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Samochód godny polecenia, bezawaryjny, nie strach nim pojechać w daleką podróż. W miarę komfortowy, a z pewnością ekonomiczny. Sylwestka ponadczasowa, wnętrze też. Denerwują skrzypiące plastyki, słabe seryjne nagłośnienie i ogólnie słabe wyposażenie. Na samochód nie można narzekać, ale jest trochę \"bez duszy\" - jak większość masowych japończyków.
~cubikon
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Gdyby nie brak klimatyzacji i mocniejszy silnik to nie rozglądałbym się za innym autem... ale już dziś wiem ze będzie to Toyota (Corolla bądź Avensis)
~Seba
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Ogólnie jestem bardzo niezadowolony z tego samochodu, że go kupiłem, ale zadowolony, że go mam. Już wyjaśniam. Po tej corolli mam duży uraz do innych samochodów. Obecnie mam prywatnego passata b5 po lifcie i trzy auta firmowe fusiona(roczny), fokusa(trzy letni) i smarta (7 letni) oraz tą nieszczęsną corollę. Corolla jest autem zapasowym, a robimy nią więcej kilometrów niż pozostałymi samochodami. Sprzedaje tą corollę już od kilku lat, ale...