Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback (213) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 189 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jan
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przednie miejsca sa obszerne i zapewniaja komfort, gorzej jak jedzie sie z tylu i kierowca lub pasazer jest wysoki, wtedy brakuje miejsca na nogi, a jak wysoki siedzi z tylu to i moze zabraknac na glowe.
~Bartek780
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Siedzący z przodu nie mają na co narzekać lecz Ci z tyłu lepiej żeby nie byli za wysocy. Jak na auto 3-drzwiowe i tak nie jest źle. Byłyby 4 gwiazdki - jedna odjęta za trudność przy wsiadaniu.
~Wotan91
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ostatnio jechałem moją corollką na siedzeniu pasażera. Muszę przyznać, że całkiem sympatycznie się jechało. Oczywiście maksymalnie 2 osoby z tyłu. Trójka to już przegięcie moim zdaniem.
~WoJak
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Tutaj minus, mam 182cm wzrostu i o ile z przodu zmieszczę się bez problemu to już z tyłu jest masakra. Auto dwuosobowe, ewentualnie 2 dorosłych + dzieci z tyłu. Bagażnik jak na hatchback duży.
~q
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Z przodu miejsca wystarczająco a fotele mają bardzo dobre trzymanie boczne. Z tyłu miejsce w zależności od położenia przednich foteli. Bagażnik 270 litrów większy od innych bagażników o tej samej pojemności!
~Mexx
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Jak dla mnie miejsca sporo (183 cm wzrostu). Z tylu też wyśmienicie - nie ma szans by nawet wysokiej osobie braklo miejsca na nogi i by sie wspierac kolanami o oparcie przedniego siedzenia.
~MariuszGo
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Mam 190 wzrostu i nie jestem zbudowany jak nastolatek, dlatego prowadząc Corollę czuję się trochę jak w gokarcie. Kierownica w mojej wersji nie jest regulowana, a regulacja wysokości fotela jest idiotyczna.
~Margita
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Z przodu idealnie, i z tyłu prawie też. Posiadam liftbacka, który z powodu duzego bagażnika ma ponoc mniej mniejsca w tyle, ale siedząc tam zupełnie tego nie odczułam, a niska nie jestem.
~Gustav
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ja jadę wygodnie :) Z tyłu nie podróżuję. Jestem wysoki i za moim fotelem ciężko byłoby jechać dorosłej osobie. Kiedy przesiadłem się z Renault 19, toyota wydawała mi się ciasna. Ale można się przyzwyczaić.
~PawełWroclaw
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
sporo miejsca z przodu (mam 198 cm wzrostu), przydalaby sie regulowana kierownica, moja wersja to zupelny golas i jest tego pozbawiona, z tylu troche gorzej, calkiem spory bagaznik (wersja 5d)
Toyota Corolla VIII Hatchback