Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback (213) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 189 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~le fou
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak na ten segment uważam, że jest całkiem nieźle. Mam 190cm wzrostu i daje radę. Fotel na maksa do tylu więc za mną tylko bardzo drobna osoba usiądzie. Generalnie z przodu ok, z tyłu mało miejsca ale wystarczająco jak na ten segment. Bagażnik bardzo pojemny, wersja liftback. Przy złożonych tylnych siedzeniach można przewozić całkiem duże przedmioty.
~el popo
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jestem średniego wzrostu (172 cm), rodzina także, więc można powiedzieć, że jesteśmy stworzeni do japońskich samochodów ;) Miejsca z przodu było aż nadto. Gdy zdarzyło mi się jechać z tyłu, również byłem pozytywnie zaskoczony ilością miejsca w tym małym hatchbacku. To chyba kosztem mikroskopijnego bagażnika (270l).
~motodd
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Długie przednie drzwi są trochę uciązliwe na parkingach, jednak dzięki temu pasażer ma ciut więcej miejsca do wychodzenia. Siedzi się nisko zarówno z przodu jak i z tyłu, jednak nie jest to jeszcze za nisko :) Ogromny plus za wykończenie przedniej konsoli. Nie plastiki, tylko miękkie tworzywo. Jak na 98 rok to na prawdę nieźle.
~mastalczak
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Miejsca jest wystarczająco. Bagażnik jest po prostu ogromny jak na tą klasę aut. Wiozłem lodówkę 1.7 m i prawie zamknołem klapę! Zabrakło 5cm. by ją domknąć. Wyjazdy z rodziną na wakację nie stanowią problemu (o ile mamy zrównoważoną kobietę :) ) Z tyłu w 4 osoby można jechać do RPA. W 5 osób z tyłu jest słabo dla srodkowej osoby.
~Roccos
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Szału nie ma. Samochód był chyba robiony pod Azję. Ja mając 185 cm wzrostu aby komfortowo siedzieć muszę mieć odsunięty fotel maksymalnie do tyłu. Pasażerowie siedzący na tylnych siedzeniach nie mają za dużo miejsca na nogi. Bagażnik wystarczający i po rozłożeniu siedzeń daje dużo miejsca bagażowego
~artur
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Z przodu nie narzekałem (180 cm). Pasażer z przodu ma sporo miejsca na nogi. Niestety gorzej jest z tyłu co wynika z tego, że linia dachu opada w kierunku klapy bagażnika. W konsekwencji z tyłu w pełni komfortowo mogą podróżować osoby o wzroście max. 180 cm. Osoby wyższe mogą ocierać głową o podsyfitkę.
~Potforol
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
W aucie siedzi się wygodnie. Nie powala na kolana ilością miejsca, ale i nie jest strasznie. Kłopoty mogą mieć jedynie pasażerowie z tyłu z wygodnum umiejscowieniem nóg. Ponadto w liftbacku ścięcie dachu ku tyłowi powoduje, że osoby wyższe mogą mieć kłopot z zajmowaniem miejsca z tyłu.
~Ćwierćwieczny
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Z przodu - całkiem sympatycznie, nie będziesz się trącać łokciami z pasażerem. W czwórkę póki co jeszcze nikt nie narzekał, ale wyprostować nóg z tyłu się nie da. Po złożeniu tylnych siedzeń spało się całkiem smacznie, a do bagażnika jak na takie autko wejdzie całkiem sporo, oczywiście bez przesady.
~bartek107
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
nie jestem wysoki, wiec nie narzekam. Z tylu bez luksusow, ale 2 dorosle osoby sie mieszcza i nie marudza, wiec chyba ok. posiadam wersje 3d. ostatnio zapakowalem zone ,2 dzieci i siebie wraz z wozkiem , 2 torby sprzet na plaze pilke pare innych rzeczy, jedzenie i tak przejechalismy 2000 km bez scisku
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VIII Hatchback
5,6
8,3
9,1
~baran
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
przod miejsca duzo mam 181 cm wzrostu i nad glowa ok 16-18 cm przestrzeni z tylu miejsca malo fotel kierowcy na max. wysuniety do tylu ale to obojetnie , bo jezdze sam rzadko z pasazerami. bagaznik wystarczajacy jak na auto tej wielkosci. po zlozeniu tylnych siedzen miejsca mnostwo. przewozilem nim meble.
Toyota Corolla VIII Hatchback