Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi (37) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kulczasm
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Cena za moje auto to 130 tys. Mogłem kupić bardziej praktycznego Tourana 1.5 TSI DSG, ale z VAG mam średnie doświadczenia. Miałem 2 produkty VW, za każdym razem cieszyłem się, że je sprzedaję. A żeby je sprzedać wydawałem grube tysiaki żeby były sprawne. A były to auta z małymi przebiegami i serwisowane w ASO większość ich życia. SUV-y są ok (krawężniki, przestrzeń nad głową), ale nie jeżdżą tak fajnie jak to kombi, palą sporo więcej, chyba,...
~lukider
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Nie wiem czy dac 4 czy 5. Generalnie cena jest spora. Ale tutaj liczy się napęd hybrydowy i automat które razem dają niesamowity efekt. Jest tez kilka gadzetów na pokładzie, automatyczna klima (ktora dziala niezaleznie od silnika spalinowego - czyli mozesz stac 30 minut z wlaczona klima i silnik sie nie odpali ) , tempomat adaptacyjny i wspomaganie utrzymania pasa ruchu (wiec auto samo moze jechac jakis odcinek drogi - nie powiem ale...
~Corolla-Man
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Kupione za 75k w wersji Active+business. Koniecznie zmienić koła stalowe na alu, bo trochę wstyd. Jak ktoś chce więcej bajerów, to oczywiście można wydać ponad 100k. Osobiście za 100k kupiłbym Civic 1.5 182km, a za 120k już jest Proceed 1.6 200km. Natomiast w okolicy 75k do wyboru jest Golf/Leon poprzedniej generacji, Ceed/i30. Francuzy do mnie nie mówią. Opel ma już tylko 3 cylindry, Focus podobnie. Dla mnie to wada.
~Radek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
W tej cenie można spokojnie kupić coś lepszego. Zanim zdecydujecie przejedźcie się kilkoma innymi autami z tej klasy, porównajcie, zobaczcie ergonomię, komfort foteli, głośność przy wysokich prędkościach. Naprawdę są dużo lepsze i lepiej wykonane auta w tej klasie. Dla podróżujących bardzo dużo, hybryda to jest porażka i uciążliwy temat.
~Radek
~WiesiekW
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Nie jest to tanie auto, ale dużo płacimy za Hybrydę (realna oszczędność) i automat (bardzo wygodny). Jak kogoś nie stać, to zawsze powie, że auto za drogie. A jak go stać, to kupi to co mu się podoba i czego oczekuje od samochodu. Toyota spełniła moje oczekiwania dlatego uważam że stosunek cena i jakość jest na najwyższym poziomie.
~HaryPota
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Płaciłem głównie za silnik i skrzynię, stąd przełknąłem wysoką cenę. Tutaj Corolla kładzie konkurencję na łopatki. Gorzej z samą jakością wykończenia. Przyzwyczaiłem się do standardu VW. Trochę razi jakość wykładziny na podłodze bagażnika, gdzieś pod fotelami widziałęm niewykończoną wykładzinę, brak flokowania w schowkach...
~Filip
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Mam wersję Comfort hybrid+pakiet Style+pakiet Tech. Po 14% rababie (których już Toyota nie oferuje na zakup pojedynczej sztuki) cena jest uważam bardzo atrakcyjna. Jedyne, czego żałuje to brak skórzanej tapicerki, bo przy takim doposażeniu wersji Comfort niewiele brakuje do najbogatszej Executive.
~Adrian
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Koszty ASO na tę chwilę wydają się bardzo wygórowane, poza tym kompaktowe auto za ponad 130 tysięcy może odstraszyć, ale uważam, że ekonomia jazdy oraz niezła moc na życzenie są tego warte.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla XII TS Kombi
5,9
6,3
~Greg
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Samochód nie jest tani, ale daje bardzo bogate wyposażenie, szczególnie to wspierające kierowcę. Irytujący jest tylko brak Android Auto i Aple Car Play w modelach 2019. Obiecują aktualizację oprogramowania.
Toyota Corolla XII TS Kombi