Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Latem chłodzi świetnie, zimą ciągle mu zimno. Gdy korzystamy z trybu EV nie mamy ciepłego nadmuchu z kratek nawiewu. Ponadto nadmuch powoduje ciągły spadek temp silnika w sezonie zimowym. Podgrzewane fotele rozwiązują problem. Ale kłopotliwe jest wyłączać w korkach nawiew żeby wymusić na aucie przejście w tryb EV - bo autku ciągle zimno. Już się przyzwyczaiłem, ale na początku denerwowało mnie to i nie mogłem delektować się tą ciszą jazdy w...
~Tomek
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Jest ok, chociaż człowiek życzyłby sobie ogrzewanej szyby. Bez niej, trzeba włączać klimę w okresie zimowym aby przednia szyba nie parowała. Jest tryb max na szybkie odparowanie - działa dobrze. Później przy niskim ustawieniu klimy para nie wraca.
~kulczasm
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Klima nie jest tak wydajna jak moim poprzednim aucie (Tiguan), ale tam często nie działała, więc w sumie tu jest lepiej :) W zimie wnętrze nagrzewa się szybko, dla zmarzluchów jest też grzanie siedzeń, więc nie jest źle.
~Sławek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Tutaj jest wszystko super, w zimie grzeje, w lecie chłodzi aż miło, szyby nie parują. Mam wersję z podgrzewaną kierownicą to jet po prostu "czad" bardzo polecam.
~Salomon
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Klimą nie wiem, ale ogrzewanie super. Silnik nagrzewa się w 2, 3 minuty, I w aucie jest ciepło błyskawicznie. Miła odmiana po przesiadce z diesla, który się nagrzewal tydzień...
~Artur
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
brak funkcji przewietrzania wnętrza z pilota (otwarcie/zamknięcia wszystkich szyb), Bardzo długo chłodzi się nagrzane wnętrze (czarne auto i tapicerka)
~Jacek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
nie ma z tym problemu, obojętnie jakie są warunki klimatyzacja i ogrzewanie działają pewnie i szybko, ogromny plus to nawiewy na tylne siedzenia
~Paweł
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Super. Bardzo sprawna. Mnie akurat podobają się tryby eco i fast dla danej temperatury, które są krytykowane w recenzjach.
~Piotrek
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Słabo, w zimie ciągle parują szyby, zgłaszałem problem w serwisie, niby coś tam patrzyli ale brak poprawy.

Usterki Toyota Corolla XII

Toyota Corolla XII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~piotrek
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
dramat, nastawiasz na ciepłe a auto jadąc na prazie nie grzeje. gorzej niz w wolnossacym dieslu
Toyota Corolla XII TS Kombi