Lista ocen Toyota Starlet IV (57) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~danieliplus
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Czytając komentarze innych muszę stwierdzić, że chyba trafił mi się pechowy egzemplarz. Mam to autko od roku i do tej pory musiałem naprawić rozrusznik (padł tzw. automat, który powodując zwarcie w instalacji w efekcie "wykończył" akumulator. Następnie wyciek płynu chłodniczego: wymiana pompy wody i uszczelki kolektora. Z powodu trudnego "dojścia" mechanicy męczyli się nad wymianą dokładnie 7 godzin inkasując 350 zł + cena części.
~Mirek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Jakiś czas temu rozrusznik się zawiesił. Po uderzeniu młotkiem od 20tys. kilometrów nie ma już z nim kłopotów. Łożysko w alternatorze zaczęło hałasować - alternator nadal ładował jak trzeba, jednak hałas był uciążliwy, więc wymieniłem alternator na nowy - nie miałem wówczas czasu na rozkręcanie starego i dobieranie łożysk.
~as
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Paliwo paliwem, ale auto jest wręcz legendarne jeśli chodzi o bezawaryjność - niedowiarki niech sprawdzą raporty TUV z odpowiedniego okresu. Dziś te auta mają swoje lata, ale wśród rówieśników dalej wybijają się na plus.
~pd
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Lejesz paliwo i jedziesz. Jak na razie wymiana tylko części eksploatacyjnych. Jedyny mankament jaki stwierdziłem to dwie awarie wentyla, ale spowodowane nieumiejętnym użyciem nasadki kompresora, więc się nie liczy.
~Karol
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Chyba najpoważniejszą była awaria alternatora.Cóż moja wina bo już dawał znaki wcześniej.wymieniłem na nowy zamiennik ale uwaga oryginalny denso był od nowości więc miał prawo się skończyć przy tym przebiegu.
~ravz , brutal@hot.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
tak mysle i mysle, ale nie znam juz pojecia"mechanika pojazdowa" toyota starlet nie psuje sie wogole!!!!!!!!!!!!!mam jeszcze corolle combi 1.8 automat ´96 260 000 km(!!) i tam tez nic!!!!!!!!!!!!!!!
~Ekolud
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Już dawno przestałem się bać awarii gdzieś na trasie. Mam do Niej pełne zaufanie. Super bezawaryjne auto. W rankingach używanych kilkunastoletnich - najmniej awaryjne na świecie.
~Hachiroku
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
absolutny Brak jakichkolwiek usterek ktore unieruchomilyby samochod,zawsze gotowa do grubej akcjii czy to w miejskiej dzungli czy na trasie;D
~arek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
po zakupie wymieniony rozrząd, pasek alternatora, filtry - do tej pory przejechane około 3000 km i nic, lejemy i jedziemy dalej :]
~edward
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Zadnych nie wiem jaka bylaby sytuacja z zawieszeniem na polskich drogach ale woz ten jest eksploatowany w anglii