Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW 2017-2020 (19) - Karoseria

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yarisman
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Przekombinowana na sportowo stylizacja przodu samochodu, tj.: za duży przedni grill (osłona chłodnicy) dla stosunkowo niewielkiego, miejskiego auta. Do tego zredukowany do paradoksalnego minimum przedni zderzak i nadmiernie wycofane do tyłu przednie światła przeciwmgielne. Zbyt blisko siebie światła dzienne i kierunkowskazów. Zawężający się do tyłu kształt nadwozia i zbyt przesunięta do przodu pokrywa bagażnika skutkuje jego małą pojemnością...
~Jan
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Przekombinowana na sportowo stylizacja samochodu z przodu, tj.: za duży przedni grill (osłona chłodnicy) dla stosunkowo niewielkiego, miejskiego auta. Do tego zredukowany do paradoksalnego minimum przedni zderzak i nadmiernie wycofane do tyłu przednie światła przeciwmgielne. Zawężający do tyłu kształt nadwozia i zbyt przesunięta do przodu pokrywa bagażnika, a w efekcie zmniejszona szerokość tylnej kanapy i stosunkowo mała pojemność...
~Yyy
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Wygląda dobrze, zachowane wszelki proporcje, kolory ładne, jak chodzi o jakość blach to nie wydają się tak cienkie jak w japończykach z przełomu wieków. Za wcześnie jeszcze aby pisać coś o odporności na korozję, jednak w moich poprzednich Toyotach nie miałem ani razu problemu z rdzą (w przeciwieństwie do np.Hondy).
~Tomasz
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Lakier podatny na zarysowania. Samochód na swoje gabaryty bardzo przestronny wewnątrz. Jakość wykładziny podłogowej (nie dywaników) tragiczna. Podkładkę grubości papieru do drukarki w uchwycie na kubek wciągnąłem odkurzaczem.
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
To za super projekt - po stłuczce nie otworzyły się drzwi. Uszkodzony był tylko zderzak przedni i nadkole zrobione z gównolitu. I zakleszczyły się drzwi. Nie wiem, za co dostał te gwiazdki euro ncap
~Polecam!
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Wszystko ok. Nie wiem co bym miał tu napisać o rocznym aucie? W każdym bądź razie po roku użytkowania nie ma rdzy, ani żadnych innych problemów z karoserią. ;-) Dobrze dopasowane elementy.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Jak na tak małe auto, jest zaskakująco obszerny w środku. Da się pojechać w 5 osób. Bagażnik przeciętny. Karoseria sztywna, żadnych trzasków lub jęków.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Powłoka lakiernicza dobra, drzwi zamykają się przyjemnie, reszta w normie. Na nierównościach nic nie klekocze.
~Ryszard
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Po zmianach wygląda na większy niż jest. Tył za mocno ścięty, więc bagażnik nieco stracił. Jedyne złe, to ten ogromny grill z przodu !
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
6,1
6,6
~KJN
Hatchback 5d Facelifting 2017 1.5 Dual VVT-iE 111KM 82kW
Design mi odpowiada. Co do lakieru - to auto jest zbyt młode, żeby mogły powstać jakieś odpryski czy rysy
Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 2017