Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (433)

3,6
~ADAM 77
Sedan 1.6 100KM 74kW
silnik troche slaby,lubi olej,ale spokojnie mozna jezdzic i nie jest tak wcale zle.zbiera sie maslo pod korkiem,ale ten typ tak ma. (Silnik)
3,2
~Łukasz
Sedan 1.6 100KM 74kW
Dobry jak ktoś lubi VW i ma kase na przeglądy i remonty.
~blacoov3
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Wygodny samochod dla malej rodziny, badz pary. Design nie powala, ale funkcjonalnosc auta jest bardzo wysoka. Doskonaly silnik i dobre wyposazenie (autko kupione i uzywane na zachodzie)
~dymek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobre auto. Polecam szczerze osobą którym zależy na ekonomii tutaj rywale nie mają szans :) Ogólnie przestronność jest ok. Dynamiczny i bezawaryjny silnik. Świetnie się prowadzi.
3,8
~Roger12
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólnie auto ok, nie jest drogie w naprawach ale zdarzja się regularnie. Naprawdę fajnie dynamiczne, bardzo mało pali, ale głośne.
~crushman@op.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jezdziłem już kilkoma samochodami (m.in. Opel, Fiat) i prawdę mówiąc Bora jest z nich najlepsza, ekonomia bardzo dobra, wygląd tradycyjny ale ma w sobie coś co przyciąga uwagę, osiągi na dobrym poziomie, krótko mówiąc autko bardzo dobre i żal będzie je sprzedać.
~Martins999
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak dla mnie świetne auto,kwestia tego czego oczekujemy od samochodu:) myśle że pozycja warta uwagi!!
~fantomasek@aol.com
Sedan 2.8 V6 4motion 204KM 150kW
doskonaly wygodny,komfortowy,szybki i cichy samochod do polecenia jedynie cena auta i koszta ubezpieczenia za wysokie jak na polskie warunki tutaj mozna zobaczyc moje auto,zrobilem mala stronke o mojej Jetta/Bora VR6 [url]http://www.hometown.aol.com/fantomasek/JETTAVR6index.html[/url]
~taselhoff
Sedan 2.3 VR5 150KM 110kW
doskonały wóz, średnia klasa wyższa :) dla młodych jak i dla dojrzałych kierowców, wsiadając do VR5 nie wsiadasz do zwykłego samochodu, przenosisz się do luksusowego świata

Usterki Volkswagen Bora

Volkswagen Bora – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~maryjuszp
Sedan 1.6 100KM 74kW
Auto ogólnie dobre. Minus to zbyt niskie zawieszeni przeszkadzające w jeździe miejskiej i przy dziurawej nawierzchni - możliwoosć uszkodzenia elementów najniżej położonych. Za ciężki dla najmniejszyvh silników. Do podróży z nieliczną rodzinką ok, na wakacje powinno się w niego dac radę zapakować. Mała utrata wartości.
Volkswagen Bora Sedan