Lista ocen Volkswagen Bora Sedan (433)

~gp
Sedan 2.3 VR5 4motion 150KM 110kW
Serdecznie polecam taki samochód! Jest bardzo wygodny, dynamiczny i praktycznie bezawaryjny... Pięknie się prezentuje, drogi się trzyma idealnie, a zawieszenie pracuje perfekcyjnie!
~TurboDiesel
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód od 2001 roku w rodzinie, dostałem go od cioci.... W życiu by mi nie przyszło do głowy kupić Borę, ale za darmo ją dostałem i okazało się, że to świetny samochód.
3,2
~xyz...a
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Sprzedałem Lagune II licząc na bezawaryjność:( i teraz żałuje. Łuszcząca się farba,klapka nawiewu,tulejki w zawieszeniu,czujnik cofania i stopu. Turbo odrazu po zakupie (przeładowywała i dawała tryb awaryjny). A teraz dziwnie odpala na zimnym silniku,mechanicy nie wiedzą o co chodzi. Więc pojeżdze jeszcze z rok i sprzedam to pudło,wracam do Laguny,tym razem III generacji.
~Igor
Sedan 1.6 100KM 74kW
Idealne auto ale czteroosobowej rodziny. Spisuje się na autostradach, długich trasach, nie odczuwa się zmęczenia, a także w mieście, ze względu na nieduże rozmiary.
~struś
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto b.dobre i bezawaryjne,ale to sedan więc ma bagażnik z wysokim progiem załadunku,byle szafkę trzeba przewozić w kabinie. O wycieraczce nie wspomnę. Dla kogoś,kto lubi sedany to polecam,ale ja wole hatchbacki.
~esti
Sedan 2.3 VR5 150KM 110kW
SILNIK ok, CZESCI PORAZKA, miska olejowa 1.9tdi - 120 zł NOWA , 2.3 v5 uzywana 600zł aso 1200 zł i 3 tyg trzebaczekac z hiszpani
3,6
~paweł
Sedan 1.6 100KM 74kW
oprócz fabi to moje najlepsze auto. fabie sprzedałem tylko dlatego że miała mały bagaznik.
~Fantomasek@aol.com
Sedan 2.8 V6 4motion 204KM 150kW
Bardzo dobry sportowy sedan z mocnym silnikiem 6 cylindrowym.
3,6
~Rey_Mysterio
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Takie sobie autko niczym się nie wyróżniające. Nawet się nie psuje tak często, nie jest jakoś przesadnie drogie w utrzymaniu. Typowy średni sedan dla zwykłych ludzi. Gdybym musiał koniecznie kupić drugi raz, to na pewno mocniejsze, ale jest wiele ciekawszych aut za te pieniądze. Przebieg nie wiem, czy oryginalny, spalania nie mierzyłem dokładnie, wiec wpiszę orientacyjnie.

Usterki Volkswagen Bora

Volkswagen Bora – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~Daniel biczes@london.com
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Myśle że Bora w dieslu to auto na kilka dobrych lat.Warunkiem jest serwis regularny, niekoniecznie w ASO.Z doświadczenia wiem, ze żywotność aut skutecznie skracają nasze drogi, a silników paliwo...przejechalem ponad 90 tyś km i oprocz oleju i filtrów nic,dosłownie. Znajomy natomiast jezdzacy po kraju Sharanem z 2003 roku wymienił juz układ pompowtryskiwaczy, turbine i drążki kierownicze..Porada dla kupujących importówki.Sredni roczny przebieg...
Volkswagen Bora Sedan