Lista ocen Volkswagen Golf III (717) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~milko
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Rewelacja!!! Miałem wielkie szczęście trafiając na tego Golfa, ceny części są śmieszne, można wiele rzeczy naprawić w domu. Rozrząd kosztował 120zł, sprzęgło 300zł na niemieckich częściach
~Krzysiek
Hatchback 2.0 116KM 85kW
Za około 8 tyś. można dostać samochód z dobrym wyposażeniem(klima, el. lusterka i szyby, a nawet podgrzewane fotele) i dobrymi osiągami. Części są niestety droższe nawet dwukrotnie niż do zwykłego golfa.
~Dawid
Hatchback 1.4 60KM 44kW
golf oferuje jak na swój już zaawansowany wiek dużo. w porównaniu z resztą konkurencji wygląda już w miarę nowocześnie a jego rozwiązania przypominają bardziej te nowe rozwiązania niż tez z przed 20 lat.
~kravmen
Hatchback 1.8 90KM 66kW
trzy lata temu dalem za niego 90000a wtym elektryka podgrzewane fotele i lustra, zadbane wnetrze ksenony diodowe lampy z tylu,tylko klimy brakuje za te pieniadze jest zadawalajaca jakosc
~Golfista_wroc
Hatchback 2.0 116KM 85kW
ja uwazam ze jest solidne i dobrze wykonane. mam pelna wersje super tapicerka(recaro) skorzana kiera lewarek i reczny biegow, nic nie trzeszczy, bardzo solidny samochod nei ma wrazenia taniosci
~bengi@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jeżeli stać nas na samochód w granicach 10000 PLN - Golf III jest dobrym wyborem. Z instalacją gazową jest bardzo oszczędny, a jeżeli nie będziemy skąpić na remontach, to jest również niezawodny.
~jola.poczta@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Cena jest dość wysoka jak na auta z tego rocznika ale warto tyle zapłacić. Jeżeli dobrze poszukamy i znajdziemy zadbany model taki jak ja kupiłam po a wymiana części eksploracyjnych nic nie musiałam naprawiać
~madmax
Kombi 1.8 90KM 66kW
jak za niemieckie auto można zapłacić.uwaga na przekręcone liczniki i złodzei oraz wandali mam wersje gt więc listwy i halogeny 2 razu kupowałem ale teraz trzymam na strzeżonym.
~maciej1233@o2.pl
Hatchback 2.0 116KM 85kW
Jadąc bez problemu 200 km/h na autostradzie czy też robiąc fajne redukcje przy wyprzedzaniu potrafi być lepszy i wdzięczniejszy od dziewczyny ;-) i do tego na dłuzszą metę mniej kosztuje...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III
5,9
10,1
~bugalon (gg 2429131)
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Na rynku wtórnym cena VW i to jeszcze z silnikiem Diesla jest bardzo wysoka bez żadnego wyraźnego uzasadnienia. Zapłaciłem znacznie więcej niż za francuza np. Ale kocham tą markę i tak już zostanie.