Lista ocen Volkswagen Golf III (717) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~shegge_reggae
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Najlepsza oferta w stosunku jakośc/cena, tani w zakupie, tani w utrzymaniu, mało pali, nie psuje się i jego usterki są przewidywalne. Zanim naprawdę coś się popsuje to własciciel będzie otrzymywał o tym wcześniej wyraźne sygnały.
~KrzychuK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Niestety za Golfa trzeba więcej zapłacić. Ale dzięki temu miałem w miarę niezawodny i oszczędny silnik oraz dobre wyposażenie. Wtedy taniej mogłem kupić np. Astrę I, która pewnie już dawno by uległa \"biodegradacji\".
~Funio
Hatchback 1.4 60KM 44kW
stary klamot psuje się, gnije strasznie pech sprawił że podspodem z zewnątrz też ale słabiej,a do tego pali jak czołg, za drogo .Dałem 4000 a teraz za dwa problem puścić mimo że ładnie się prezentuje i jest na alu
~FRADLEZ
Hatchback 1.4 60KM 44kW
niema zadbanych aut według mnie to więcej to niewarte jak 2600 niezależnie jaki rocznik i jak wygląda za pól roku będzie po zimie wyglądać jak śmietnik z ociekającą rdzą,dać za golfa 3 7000 albo więcej to się nazywa frajerstwo
~Tomek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
koszty utrzymania ze względu na solidna i prosta konstrukcje w porównania do escorta mkVII z 97r są jak na samochód niewielkie, awaryjność równiez niewielka cześci tanie i sporo zamieników oraz cześci urzywanych
~Aras
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
samochód dosć drogi w porównaniu do swoich benzynowych odpowiedników ale przy rocznym przebiegu 30000 km róznica zwraca sie juz po roku czasu eksploatacji. Golfy z silnikiem diesla nie tracą szybko na wartosci!!
~R25
Hatchback 1.8 90KM 66kW
to jest największy problem vw w Polsce - przeciętne samochody za wygórowane ceny, chodzi opinia, że jak w gów.. wetkniesz znaczek VW to większość Polaków kupi ci to za 6 tyś.....bez obrazy dla większości Polaków oczywiście
~Adam
Hatchback 1.6 75KM 55kW
No Golfina sie troche ceni, wydaje mi sie ze powodem tego jest to, ze auto jest "kultowe", czyli jak nie wiesz co kupic - kup golfa, a przeciez tyle tego jezdzi ze powinien byc problem ze sprzedaza, ale tylko teoretycznie.
~Poznaniak
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Samochód sprowadziłem z Niemiec. Jest zadbany od strony technicznej, a wnętrze nie nosi śladów zuzycia, które mówiłby, że jest to 10 latek. Cena była trochę wyższa niż za podobny rocznik na krajowej giełdzie, ale warto było.
~Mulder /mulder19@o2.pl/
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
cena za jaką kupiłem to autko we wrześniu 2005 wynosiła 1350 ojro (okazja) auto wymagało drobnych poprawek lakierniczych (300 PLN usunięcie ich) jak za takie auto z 1996 (model97) jest to SUPER CENA i jak za taka cene SUPER JAKOŚĆ