Lista ocen Volkswagen Golf III (717) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MK
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobrze mimo zaawansowanego wieku auta nic nie trzeszczy materiały się nie przecierają (poza boczkiem sportowego fotela kierowcy w wersji GT). Golf III jest super na co dzień i już zdania nie zmienię.Dobry uniwersalny kompakt w dobrej cenie.
~Punix immrtl
Kombi 1.8 75KM 55kW
wiadomo że Volkswageny trzymają cenę ze względu na jego niezawodnośc. Jednak bezproblemowa jazda jest bezcenna i warto dac kilka zł drożej niż za alfę i miec więkrzą pewnośc że dojedzie się do celu wygodnie cicho przyjemnie i bezproblemowo.
~Ushtari
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Jakosc Golf Mk3 jest dobra, z cena roznie bywa, czesci sa dostepne i w dobrych cennach, polecam kupic drozsze oryginalne czesci bo widac roznice jakosc od razu. Golf robi wszystko dobrze ale nic nie robi najlepiej dlatego mysle ze to jest przeciety samochod.
~eksp776@o2.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Rewelacyjne auto! Za równowartość mojej obecnej pensji mam samochód, który w zasadzie się nie psuje i wszedzie zawiezie. A do tego przyjemność z jazdy wbrew pozorom jest i to duzo większa niż a aut średniej klasy z tamtego okresu (polowa lat 90)
~przem.stepien@gmail.com
Kombi 1.8 90KM 66kW
Duża popularność powoduje, że samochód trzyma cenę - jest to i wada (dla kupującego) i zaleta (dla sprzedającego). Jak wiadomo, samochodem nie jeździ się całe życie, więc można tego nie brać po uwagę - i tak odrobi się swoje przy sprzedawaniu.
~qba
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Samochód jest wyjątkowo dobrej jakości jak na swoją klasę i rok produkcji. Równie solidnej konstrukcji raczej nie da się znaleźć u konkurencji. Ceny są bardzo przystępne, a duży wybór modeli na rynku pozawala na negocjacje ze sprzedającym.
~axr
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Niestety akurat ten model który posiadam z uwagi na trochę wadliwy silnik jest za drogi w stosunku do ceny. Ale i tak wolę VW od opla czy forda chociażby za wygląd w środku. Ople czy fordy z tego rocznika pod tym względem są zacofane o 10 lat.
~Kubis
Hatchback 1.8 90KM 66kW
kupilem golfa 08.1992 rok 1.8GT za 900EUR od niemca przebieg mial 211.000km do wymiany byly tylko opony i do pospawania wydech oraz klocki przod ,rozrzad ,ale to juz poja protekcja przed przykrymi niespodziankami ktorych mam nadzieje nigdy nie zaznac...
~gpbb
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
W dzisiejszych czasach ceny samochodów używanych, jak wszyscy wiedzą, znacznie spadły, a więc co za tym idzie ceny VW Golfów również. Teraz można kupić naprawdę solidny samochód, na wiele lat w bardzo przystępnej cenie! Gorąco polecam!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III
5,9
10,1
~Gege
Hatchback 1.4 60KM 44kW
no i tutaj jest problem, bo sa drogie i prawie gołe pomnarzyc moge o klimie i szybach elektrycznych nawet co jest smieszne w tdi tego brakuje, dlatego kupuje tigre bo ma super wyposazenie standardowe a dla mnie to jest bradzo wazne i za niewielkie pieniadze.