Lista ocen Volkswagen Golf III (717) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Moim zdaniem Golf TD to precietny samochód miałem ich już kilka właśnie w wydaniu III i uwarzam że warto dopłacić więcej i kupić TDI jest zdecydowanie bardziej oszczedny i można czerpać więcej przyjemności z jazdy
~PedroX
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Ja kupiłem od prywatnej osoby w niemczech tego golfacza i trafił mi się wyjątkowy egzemplarz, bardzo zadbany, nic nie zniszczony, trochę lakier na masce poodpryskiwany ale to od owadów ale tak to jest SUUPER !!
~r32golf
Hatchback 1.8 90KM 66kW
GOLF trzyma cene !jesli go ktoś posiada to jest to zaleta ,ale jeśli ktos chce kupić to ma cieżki orzedo zgryzienia czy lepiej 10 letniego niemca czy 4 letniego lanosa!ALE jesli ktoś rozumie klase GOLFA to nawet nie musi myśleć
~baxter
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Rewelacja. Nastepne auto tez pewnie bedzie ze stajni VAG i najprawdopodobniej tez 1.9tdi na starej pompie. To auto jest smiesznie tanie w utrzymaniu ale podstawa to nabyc zadbany egzemplarz.
~H.R.
Hatchback 2.0 116KM 85kW
Golf nigdy nie był tanim samochodem w stosunku do konkurencji, ale coś za coś. Większa cena zakupu, ale spokój i frajda z jazdy przez długi czas, nie martwią Cię jakieś drobiazgi, które ciągle się psują.
~Gwiazdkaa323
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
autko jak mój kochanek tzn do tego modelu trzeba podejść bardziej jak do kobiety... delikatnie,spokojnie, przy mrozach trzeba go dobrze zagrzać,i dobrze wyczuć autko.nie nadaje się na drift
~makias
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jak na pierwszy samochód może być, jednak w tej cenie można kupić dużo lepsze auto i nowsze. Ja się przekonałem nie tylko na swoim przykładzie, że niemiecka niezawodność jest tylko wymysłem.
~lolunio23
Hatchback 1.6 75KM 55kW
W tej cenie (do ok. 5tys) można zapewne kupić coś młodszego, lepiej wyposażonego itp. Jednak jeżeli ktoś stawia za priorytet niezawodność i koszty utrzymania to zdecydowanie polecam ten samochód.
~BigPiotr
Kombi 1.8 75KM 55kW
Nawet już kliknąłem 5 Z 7000 zeta mam nadzieję, pojeździć troszkę w miarę tanio, zwłaszcza, że za kompletny rozrząd, gałki, tulejkę wahacza, olej, paski, filtry i robotę dałem na dzień dobry tylko 380 zł
~therunner
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie jest tani. Za tą cenę można mieć nowsze wozy, ale jeśli chodzi o jakość to jest naprawdę wysoka. Mam opcję full ze skóami i domykaniem szyb i szyberdachu więc niczego mu nie brakuje