Lista ocen Volkswagen Golf III (717) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~milusiaq
Hatchback 2.0 116KM 85kW
taka jest prawda, że trzeba szukać długo i dokładnie, żeby nie dać sie nabrać na \"rocznik 91 bezwypadkowy, igła, przebieg 120tyś, stan idealny\". Kupując samochód kilkunastoletni trzeba sie liczyć z tym, że nie będzie idealny, ale GOLF GTI naprawdę wart jest swojej ceny
~mcoko@tlen.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Wsumie jestem zadowolony, jak na razie nie zawiódł mnie. Jestem bardzo zadowolony z silnika, mimo że nie najmocniejszy, to czy na benzynie czy na gazie nie miałem z nim żadnych kłopotów. Jedyna wada tego samochodu to blachy, są już ślady korozji w kilku miejscach.
~bartek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Myślałem że cena jest trochę przesadzona, bo to VW, ale jeśli chodzi o VW z początku lat 90-tych to wcale tak nie jest. Później w VW było juz tylko gorzej. Ceny części do mojego golfa są śmieszne. Wszyscy uważają że Golf w utrzymaniu jest drogi a to nie prawda.
~...
Hatchback 1.8 75KM 55kW
po doświadczeniach z różnymi autami stwierdzam ,że lepiej kupić stare auto dobrej marki niż dużo młodsze nawet z lepszym wyposażeniem ale marki żadnej.wcześniej miałem fiaty i fordy i ciągle wszystko się psuło.do tego rdza wszędzie.na moim golfie nie występuje
~Ja
Kombi 1.8 75KM 55kW
rynek doprowadził do tego, że golf jest tani więc stosunek do jakości OK. Za te pieniądze niezawodne auto, ale bez polotu (mimo, że mam w nim parę udogodnień). Jeżdżę nim, bo jest więcej wart jak mi za niego dają, a nie stać mnie na lancera - ...o galancie nie wspomnę...
~Rage160@interia.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Cena ? Przy polskich zarobkach auta są 3krotnie za drogie...Golfy tym bardziej.Kto ma takie auto z dobrych rąk, lub nowe wie że jest to mała szafa pancerna i warta swojej ceny (oczywiście 3krotny wyzysk Polaków, ale to nie miejsce do takiej dyskusji).Polecam auto.
~filip
Hatchback 2.0 116KM 85kW
Niestety golfy sie cenia chociaz ostatni okres to wyrazny spadek cen .Wlasnie szukam takiego bo poprzedni kompletnie rozbilem .Do zabawy i codziennego uzytkowania nie ma lepszego Polecam jak najbardziej jakos dobra w porownaniu z konkurencja to nawet bardzo dobra.
~Corny
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Ciężko o zadbany samochód. Mój już był po jakiś przygodach, rdza nie daje o sobie zapomnieć: nadkola, próg, przy korku wlewu. Za tą cenę jako "przemieszczacz" lub dla młodego kierowcy albo do dojazdu do pracy to sprawdzi się.
~mario
Hatchback 1.8 90KM 66kW
6 lat temu kupiłem to auto za równe 1000 euro czyli ok 4 tys.+ 650 zł opłaty +1,5 tys zł gaz. Oprócz jednej przygody z termostatem (po 80 tys przejechanych przeze mnie,)wymiany wydechu , i amortyzatorów, nie było problemów. Przejechałem nim w sumie 125000.
~slaweks5
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Jest dobrze choć przy moim modelu narzekam na skrzypiącą tapicerkę gdzieś na tyłach... Mimo upływu tylu lat auto nie straciło walorów estetycznych. Jakość, jak dla mnie Volkswagen mówi samo za siebie. A cena jak za na prawdę dobre auto nie jest wygórowana.