Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2006 (53)

~Berlioz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Naciągana 4 dla Golfa, auto ma swoje lata, potrafi sprawiać problemy, silnik względnie niezawodny i oszczędny, dobra skrzynia biegów i widoczność, słabe wyciszenie, nieźle zabezpieczona karoseria przed rdzą, choć obicia lakieru, szybko zamieniają się w rude plamy. Dziś auto dobre na dojazdy do pracy, względnie wożenie cegieł na budowę.
~Sokol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
JEstem umiarkowanie zadowolony z auta. Samochód jest bezpieczny (ESP 4xAIRBAG, ABS, DOBRE HAMULCE etc.) Kupiłem \"na chwilę\" a śmigam już 5ty rok.
~Szyszon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta, jest wygodne i tanie w eksploatacji, zarowno jesli chodzi o ceny czesci jak rowniez koszty tankowania.
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Golfik jest solidnie wykonany. Bardzo cieszę się z zakupu. Przy delikatnej jeździe bardzo oszczędne. Niezawodność i właśnie bardzo ekonomiczna jednostka napędowa to chyba główne zalety tego samochodu.
~jacho1804@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Gdyby był ciut większy z tyłu i ciut mocniejszy pewnie bym się w nim zakochał a tak... jesteśmy przyjaciółmi :))
~Maniek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik może nie jest demonem prędkości, lecz jego spalanie jest ogromnym autem. W trasie 5,5 miasto 6,5 a jak faktycznie chce się jeździć ECO to i da się w trasie poniżej 4,5 ;) (Silnik)
~Mr. Honestus
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Kiedy zimny, tuż po odpaleniu, pracuje przez ok. 5-8 sek. nierówno, ale to tylko drobiazg. Później już w porządku. Kiedy jest ciepły nie ma takiego problemu tuż po odpaleniu. Troszkę głośnawy, kiedy się zagrzeje chodzi ciszej. W moim Golfie jest na pompie wtryskowej i dysponuje mocą 90 KM. Silnik może nie dla rajdowców, ale swoje też potrafi i co najważniejsze jest ekonomiczny. (Silnik)
~arbuko@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jestem z tego auta naprawde zadowolony. Male mankamenty nie zasluguja nawet na miano kropli dziegciu w beczce miodu;))
~jb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
moim zdaniem jest to najlepszy wybór na dzisiejsze czasy, jest niezawodny i tani w utrzymaniu, miałem tym autkiem pojeździć dwa trzy lata i zmienić na coś innego ale jeżdżę nim już pięć i jakoś nie mam zamiaru się go pozbywać, zostanie już pewno w rodzinie - dokupię tylko coś młodszego dla żonki
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
5,8
~PiotrekM
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Elastyczność bardzo dobra. Kultura pracy taka sobie - na wolnych obrotach trochę silnik trzęsie. (Silnik)
Volkswagen Golf IV Kombi