Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2006 (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szyszon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Kupujac auto musialem naprawic pare drobiazgow. Glownie elektryka, serwomechanizmy od Klimatronik wariowaly, trzeba bylo przeczyscic potencjometry. Wadliwy tylni spryskiwacz, przerobilem na inny patent. Zepsute wylaczniki zamkniecia drzwi. Polamane plastiki podniszenia szyby elektrycznej. Ogolnie to co mozna naprawic samemu w garazu przy odrobinie wiedzy i checi. Jak doprowadzilem auto porzadku, jest w miare OK, poprzedni wlasciciel troszke...
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Autko bardzo dobrze wykonane - nic nie trzeszczy, wszystko solidnie spasowane. Niestety jakość plastików pozostawia sporo do życzenia - zwłaszcza chodzi tutaj o pokrycie tym czymś gumo-podobnym :| Po prostu strasznie się wyciera. Po zakupie okazało się, że do zrobienia jest również spryskiwacz tylnej klapy i zamek w drzwiach kierowcy (mikrowłącznik) - są to podobno typowe usterki tego modelu.
~arbuko@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Dalbym +4. Troche luszczy sie plastik na wewnetrznych uchwytach drzwi. Niedawno zepsul sie styk z lampka w drzwiach kierowcy. Podobno w serwisie naprawia mi to nieodplatnie jako usterke seryjna (koledze naprawili i dziala). I to wszystko w ciagu 1.5 roku uzytkowania (41 000 km). Moim zdaniem to niewiele :)
~RafaL
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Centralny zamek szwankuje. Tylna wycieraczka nie porusza sie płynnie a skacze, automatyczne otwieranie bagarznika nie dziala wcale, tylko z kluczyka. Jakość plastyków wnętrz na desce rozdzielczej kiepska, zwlaszcza pod radiem porysowane i miekki plastik. reszta bez zarzutu.
~jb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
moim zdaniem drobiazgi żarówki, wycieraczki (musiałem przesmarować mechanizm bo ciężko chodziły - typowa wada golfów IV), automat świateł stopu, raz zaraz po zakupie zmieniłem świece żarowe,
~jacho1804@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam go 2 lata, przywiozłem sobie golfika z Niemiec i jak dotąd a przejechałem nim ok25000 (przebieg 100011km) nic mu nie dolega. Nie widzę wycieków ani innych niepokojących objawów,,, oby jak najdłużej.
~Sokol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wycieraczki - masakra - rdzewieją tuleje Poza tym eksploatacyjne rzeczy Wydech jest jeszcze oryginał !!!! Lakier - jak auto jest niebite to nie ma rdzy
~PiotrekM
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Na razie nic wielkiego nie było. Trochę niektóre plastiki skrzypiały - poprawione, drzwi i bagażnik ciężko się zamykały - wyregulowane.
~Berlioz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Sporo drobnych usterek, linki podnośnika szyb, centralny zamek, pływak poziomu paliwa, diody, brzęczki, plastiki ...
~banerski
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko w porządku poza prawym elektrycznym lusterkiem,i kontrolką bagażnika! Świeci pomimo tego,że jest zamknięty aleto drobiazg.
Volkswagen Golf IV Kombi