Lista ocen Volkswagen Golf IV (171)

~GURNIK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
uzyteczne ladne auto(moje czarny magic, 4 drzwi, wielkie fele), idelany uklad kierowniczy i turbina niezastapione w dluzszych trasach. male spalanie. boje sie tylko ze jakis zlodziej sie zainteresuje. polecam serdecznie. Duzo mechanikow sie dobrze zna na tych autach, bo maja dosc intuicyjna budowę duzo oznaczen.
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Naprawdę sympatyczne autko. Tanie w utrzymaniu, wygodne w prowadzeniu i niektórych może nawet cieszyć jego sylwetka. Trochę oklepane, bo dużo ich jeździ ale generalnie to bardzo dobry, solidny samochód.
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Golfik jest solidnie wykonany. Bardzo cieszę się z zakupu. Przy delikatnej jeździe bardzo oszczędne. Niezawodność i właśnie bardzo ekonomiczna jednostka napędowa to chyba główne zalety tego samochodu.
~RAFI
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Dla mnie bomba, oszczędny, dynamiczny, niezbyt wadliwy, dostęp do części bez problemowy, elastyczny silnik pozwala by pewnym swego na drodze,
~Szymon
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie z auta jestem zadowolony. Jest wygodne, oszczędne i bardzo ładnie się prezentuje zwłaszcza na felgach ze stopów lekkich. Gdyby nie wspomniane poważne i drogie naprawy uznałbym golfa IV za auto idelane.
~loipop@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
GOLF to sprawdzona marka na rynku motoryzacyjnym ktorej nie trzeba sie obawiac przed zakupem , warto poszukac zadbanego modelu...powodzenia w poszukiwaniach i na drodze.
~Tryniusia
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wiem, że napewno kupię sobie MK5 tylko szkoda mi na razie sprzedawać tego golfa, jest taki piękny. ale mąż już przebąkuje że mu się nudzi i by sobie znowu zmienił...
4,1
~jakub0301
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto wygląda dziadkowato i na pewno nie można nim poszpanować ale jeśli chodzi o niezawodność to zdecydowanie polecam każdemu zakup. Eksploatacja nie jest droga, a spalanie rewelacja. Trochę głośno w środku ale da się przeżyć ;)
~Tomek8311
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Po dwóch latach eksploatacji mogę śmiało powiedzieć że to dobre auto. Przez ten okres miałem tylko jedną poważniejszą awarię ale to tylko i wyłącznie moja wina. Problem polegał na tym że tankowałem paliwo bardzo złej jakości bo chciałem zaoszczędzić i oszczędności moje skończyły sie po niecałym roku takiego tankowania jak silnik miał problemy z odpalaniem bez względu czy był ciepły czy zimny i do tego zaczął chodzić jak "traktor". Została...
~dixon007
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wiadomo że jak porównamy go z autami nowoczesnymi to nie ma szans, no chyba że niezawodnością :) jeżeli jednaj szukamy kompakta w dieslu za kilkanaście tysięcy zł to Golf IV nie ma sobie równych, jest perfekcyjny. W przypadku poszukiwań kompakta w benzynie radziłbym jednak japońca:)