Lista ocen Volkswagen Golf IV (500) - Ergonomia

Na liście zabraknie 950 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DD
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Byłoby doskonale, ale climatronic jest umieszczony za nisko. Trzeba na dłuższy czas oderwać wzrok z drogi. Na początku wymaga przyzwyczajenia. Klawisze trochę za małe.
~Dziadek91
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
póki co nie zawodzi, są małe mankamenty ale też nie możemy dużo wymagać od paronastoletniego auta. Poza tym wszystkie mankamenty z jakimi się borykam są do ogarnienia
~Krzysiek
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Volkswagenowski \"Ordnung muss sein\" w 100%. Co do ergonomii to nie można złego słowa powiedzieć. Niebiesko-czerwone podświetlenie zegarów również uważam za mistrzostwo.
~GURNIK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Klasyka, użytecznosc solidność. Ja uwielbiam taki styl. Żadnych pstrych błyskotek, dobre mocne materialy. Samochod wedlug mnie bardzo meski na zewnatrz i wewnatrz.
~zer dla skner
Kombi 1.6 100KM 74kW
Niemieckie auto. Wszystko w zasięgu ręki. Tragiczno komedyjna procedura wymiany żarówek przednich, która zaniża ogólną ocenę. Materiały wykończeniowe dobre, spasowane porządnie.
~Jarek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jak na Volkswagena przystało doskonała. Wszystko na swoim miejscu i proste w obsłudze. Z przodu wiele przydatnych schowków/półek np. na komórkę, dokumenty, itd.
~RAFI
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko na swoim miejscu, co istotne bardzo trafnie dobrane prętkości wycieraczek, co w Oplu jest katastrofą, dobra pozycja za kierownicą, nie męczy w trasie.
~choina81
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Mała liczba schowków i te materiały porażka tylko rozkręcać oliwić podkładac jakies gumki nie wiem co jeszcze,ciągle coś skrzypi,piszczy nie wiem dosłownie z czego oni to robią...
~Szymon
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Zgadzam się że schowek po stronie pasażera mógłby być większy. Bagażnik wprawdzie średni w porównaniu do innych kompaktów ale przy dobrym rozplanowaniu wchodzi sporo rzeczy.
~speed.romek@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
bardzo ergonomiczne wnetrze. Niemieckie wykończenie i usytuowanie wszystkich potrzebnych przycisków i włączników. Każdy znajdzie co chce nawet jak wsiądzie po raz pierwszy do auta.