Lista ocen Volkswagen Golf IV (500) - Ergonomia

Na liście zabraknie 950 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Qba
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu, żadnych zbędnych elementów czy udziwnień. Jestem bardzo zadowolony, szczególnie z uchwytów na napoje - bardzo poręczne, gdy jeździ się samemu w trasę.
~Ricardo
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Wsiadasz i jedziesz nie zastanawiając się nad umiejscowieniem przełączników. Dźwigienki przełączników przy kierownicy umiejscowione idealnie i przełączają się perfekcyjnie.
~SoLo
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Jak to w vw wszystko jest na swoim miejscu, obslujue sie intuicyjnie, tylko włącznik swiateł awaryjnych jest umieszczony dośc niefortunnie, a poza tym to jest super.
~solak
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Volkswagen słynie z ergonomi, w golfie wszystko obsługuje się intuicyjnie, nie trzeba odrywac wzroku żeby włączyć nawiew, wszystko jest w zasięgu ręki, jest perfekcyjnie.
~dr Feelgood
Hatchback 1.6 100KM 74kW
brakuje półki pod przednią szybą i jeszcze paru podobnych miejsc do odkładania drobiazgów , ale poza tym wszystko pod ręką, siedzę sobie na fotelu i wszystkiego mogę dotknąć
~Piotr
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Auto spokojnie i wygodnie przewiezie 4 osoby, bagażnik całkiem spory ( oczywiście bez wow) ale na weekend idzie spokojnie jechać większą ilością osób niż 2
~herbu
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Jak to w niemieckim aucie - wszystko pod ręką. Owszem nie jest naszpikowane wyposażeniem czyli przełącznikami itp, ale dzięki temu nie rozprasza kierowcy.
~karol wożniak
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Wszystko jest na miejscu tam , gdie intuicyjnie się szuka ,b. dobrze się siedzi zprzodu , a dobrze z tyłu .Bardzo przyjemna bezproblemowa i bezpieczna jazda .
~Konzio
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jestem szczupły i daję radę ustawić fotel i kierownicę b. wygodnie. Wszystkie potrzebne rzeczy pod ręką. Dokupiłem do szczęścia podłokietnik i jest super.
~Konrad
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Pozycja za kierownicą jest bardzo dobra, fotele są wygodne. Siedzi się pewnie i co najważniejsze dla mnie w niskiej pozycji. Tak jak lubię.