Lista ocen Volkswagen Golf IV (500) - Ergonomia

Na liście zabraknie 950 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Max
Hatchback 3.2 i VR6 24V RSI 240KM 177kW
Wnętrze standardowe przez co sprawia wrażenie surowrego. Fotele golfa zostały dobrze wyprofilowane, jednak podczas dłuższej jazdy stają sie niewygodne (są zbyt twarde a oparcie zbyt mocno odchylone do tyłu)
~Estepepe
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Siedząc w kabinie czuć wyraźnie, że to toporny samochód, pochodzący z innej epoki. Rozmieszczenie przełączników jest poprawne. Fotele są niewygodne, zwłaszcza dla wyższych osób.
~Mateusz
Kombi 1.9 SDI 68KM 50kW
Ładnie wykończone, plastiki dobrze dopasowane. Po tak dużym przebiegu widoczne są przetarcia. SIedzenia są bardzo wygodne, dobra pozycja fotela nawet dla wysokiej osoby.
~Colt
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Przyciski są dobrze umiejscowione, joesticky bardzo wygodne i mega trwałe! Trudno dostępny jest przycisk obiegu zamkniętego/klimatyzacji (schowany za lewarkiem zmiany biegów)
~kbanah
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
Wszystko dobrze przemyślane oprócz radia zamontowanego tuż pod cupholderem. Gdy wysunięty nie ma możliwości sterowania radiem. Można je przenieść na półkę niżej i było by ok.
~kbanah
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
~oreslyfox
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem młody i lubię szybko jeździć, więc przyzwyczaiłem się do 10-11l (teraz palę 8l mając prawie 2x cieższy samochód). Spalanie biorąc pod uwagę parametry autka jest DUUUŻO za duże.
~Pablo
Kombi 2.0 115KM 85kW
włączniki pokrętła są tam gdzie mają być wyraźne czytelne. Radio nisko osadzone ale po entym kilometrze przełącza się go na pamięć podnosząc palec z lewarka zmiany biegów.
~Bonzo
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
To też norma jeśli chodzi o VW wszystko w zasięgu ręki bez zbędnych \"udziwnień\" czy też \"udoskonaleń\", które to często bardziej psują nerwy niż pomagają. Obsługa intuicyjna.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV
6,1
8,8
9,7
~Tomek K
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Wszystko pod ręką. Przyciski radia, klimatronika, trójramienna kierownica pięknie leży w rękach. To opinia nie tylko moja, ale również mojej żony, do której auto należy.