Lista ocen Volkswagen Golf IV (500) - Ergonomia

Na liście zabraknie 950 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
mam 183cm wzrostu i na dluzszych trasach przy odsunietym bardziej do tylu fotelu nie zostaje zbyt duzo miejsca dla pasazerow tylnej kanapy. Jak na rodzinny kombi moglo by byc pare centymetrow wiecej miejsca na kolana. Ocena 4
~Hanas
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Bagażnik wystarcza nawet na wyprawę w 4-osoby. Przy złożeniu można wieść nawet duże przedmioty. W wersji, która posiadam nie ma dzielonych siedzien tylnych co uważam za minus, jednak nigdy nie miałem sytuacji, aby mi tego brakowało.
~ad
Hatchback 1.6 100KM 74kW
jak w większości niemieckich aut - ergonomia na piątkę, wszystko na swoim miejscu i zawsze pod ręką - jedynie panel climatronica jest chyba trochę za nisko, trzeba odrywać wzrok od drogi, żeby cokolwiek przełączyć
~mczlodz@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Z tego ta marka jest chyba znana, podoba mi się, że nie oszczędza się na żadnych uchwytach, zaczepach, itp. Uchwyt na napoje z przodu to już najlepsza z tego typu rzeczy z jaką miałem doczynienia w innych samochodach.
~all_tom
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Nie ma na co narzekać. Spasowanie elementów idealne. Materiały może i są twarde i niezbyt przyjemne w dotyku, ale za to szalenie praktyczne. Deske rozdzielczą bardzo łatwo się czyści i bardzo trudno ją zarysować.
~intime
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
jak to w golfie - wszystko na swoim miejscu. Denerwują przyciski Climatronika- panel klimatyzacji za leży za nisko. Lewarek skrzyni biegów skutecznie utrudnia dostęp do klimy. Plus za kierownicę regulowaną w dwóch płaszczyznach
~osakpn@2com.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
W żadnym innym samochodzie tej klasy nie mogłem znaleźć sobie tak wygodnej pozycji!!! Przyciski pod ręką, W bagażniku pod półką haczyk any zaczepić tapicerkę kiedy np wyciągasz zapasówkę - nie spada ci przez to na głowę itp
~Karol
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Panel od klimy i radia jest za blisko drążka zmiany biegów. Gdy chce wrzucić nieparzysty bieg pasażer nie może tam niczego ustawiać. Na plus wygodne fotele z trzymaniem bocznym i cupholdery.
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Fabryczne fotele są niestety kiepskie. Najlepiej dorwać fotele z audi a3. Pasują bez problemu, a są o wiele wygodniejsze. Po za tym auto nie wygląda najpiękniej w środku - to kwestia gustu.
~AG
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Wszystko pod ręką, widoczne i czytelne. trochę toporna (zresztą jak całe auto) regulacja fotela. Nie polecam na długie dystanse, można się zmęczyć, fotele nie należą do najwygodniejszych.