Lista ocen Volkswagen Golf IV (500) - Ergonomia

Na liście zabraknie 950 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Deska, wnętrze jest ergonomiczne i wygodne nic nie mogę zarzucić, Ale jakość montażu, cienko. Wszystko skrzypi, nawet boczki w drzwiach od głośników. Ale poza tym autko wygodne i komfortowe.
~BvL
Hatchback 2.0 115KM 85kW
tutaj brak futurystycznych kształtów kokpitu był jednym z decydujących czynników o wyborze tego autka. Lubię konserwatyzm z pocz. tego wieku, uwielbiam jak w desce rozdzielczej świeci mi sie dużo przycisków ;)
~PanSympatyczny
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Bardzo praktyczne wszystko, dużo miejsca, pełna funkcjonalność i wygoda. Jedyny mankament to pokrętła klimatyzacji i nawiewu schowane za dźwignią biegów - trudno się do nich dostać bez potrącania lewarka.
~Blade
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
przynajmniej dla mnie doskonala, nie ma jakichs finezyjnych krztaltow lub dziwacznie usytuowanych przelacznikow, dla mnie liczy sie to ze wszystko jest pod reka i na swoim miejscu tam gdzie powinno to byc
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
szyba czołowa prawie się nie brydzi, podobnie szyby boczne. tył pojazdu kombi zmienia kolor na czarny po przejechaniu kilkunastu kilometrów REWELACJA - przednie reflektory są zawsze czyste nie to co w Oplu
~loipop@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko na swoim miejscu, latwe w obsludze i czytelne ....moze jedynie zmienilbym przycisk od wlewu paliwa...tak aby byl np. w drzwiach ja w passacie... nie przeszkadza to oczywiscie ;b
~bartek
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
wszystko pod reka tak jak powinno byc troche irytuje to ze ciezko jest sie dostac do klimy przy nie parzystych biegach i ze radio jest tak nisko i trzeba odrywac wzrok od drogi... reszta swietnie
~lukaszrozmus@op.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
za nisko pokretla do regulacji nawiewu, przy jezdzie na 1,3i 5 biegu bardzo kiepsko dostepne. niektore plastiki bardzo latwo sie rysuja ( te pokryte taka niby guma) i trzeszcza na dziurach
~arbuko@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Moze jestem zbyt wymagajacy, ale dalbym 4.9 za jeden mankament. Dla mnie uchwyty na kubki, butelki w srodkowej konsoli sa ciut za nisko i gdy sa wysuniete, czasem o nie zahaczam siegajac do lewarka biegow.
~Mr. Honestus
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto mi się podoba, zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Ma ładne kształty, nie jest archaiczne. W porównaniu z Golfem III to dzieło sztuki - przede wszystkim jeśli chodzi o deskę rozdzielczą.