Lista ocen Volkswagen Golf IV (500) - Ergonomia

Na liście zabraknie 950 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spellofbelator
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko pod ręką choć nie jest idealnie- nigdzie nie było:). Trzeba się przyzwyczaić. Za co duży plus obsługa radia ze zmieniarką płyt w bagażniku działa bez zarzutów bardzo płynnie i obsługa tego jak i nawiewów nie sprawia większych kłopotów.
~Krzydliniarz
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
No właśnie. Tutaj mam kilka zastrzeżeń. Panel nawiewu i klimatyzacji, trochę za nisko, ale to jeszcze da się znieść, gorzej w nocy, kiedy przepali się żarówka. Sterowanie radiem, też nie jest za wysoko, przełączanie, czy cokolwiek rozprasza podczas jazdy.
~Grzegorz ( k2 )
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Z tyłu faktycznie mało miejsca. Z przodu jest nieźle, kiedyś miałem fiata Punto i z tyłu było więcej miejsca na nogi niż tutaj / Przydało by się jeszcze kilka schowków / Kieszenie ( schowki ) w drzwiach są troszkę płytkie jak dla mnie.
~matiserek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Materiały wykonane z wysokiej jakości plastików, niestety ma swoje lata i już zaczyna się typowo bolączka VW... ścierają się plastiki od drzwi kierowcy, oraz pasażera, tam gdzie łapki tykają :) Poprzez słońce ściera się kierownica którą wymienię.
~Paweł
Kombi 1.9 SDI 68KM 50kW
Auto jest mocno skonstruowane , wszystko sztywno się trzyma . Niestety w moim aucie coś po lewej stronie turkocze jak by jakiś plastik w nawiewie po stronie kierowcy , irytujący dźwięk ! Następuje to tylko wtedy kiedy wchodzę na wysokie momenty obrotowe.
~Marcin W
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Perfekcyjna ergonomia. Rozmieszczenie przycisków i pokręteł w iście niemieckim porządku. Wszystko na swoim miejscu. Z obsługą auta nie ma najmniejszych problemów. W dodatku oprócz ergonomii zachwyca jakość i spasowanie poszczególnych elementów wnętrza.
~PiotrekM
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
W sumie nic nie powinno się zarzucić. Ale ja mam z fiata przyzwyczajenie, że światła same wyłączają się, gdy się wyjmie kluczyk. Tutaj tak nie ma, jest brzęczyk. A opcja skandynawska (można to ustawić w komputerze to niedokładnie to samo).
~WS Golf
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu, VW z tego słynie, wielki + za uchwyt na napoje, jest na desce i zapewnia dobre trzymanie 2 butelek, do tego nawiew z klimy cały czas może chłodzić napoje. W innych pojazdach tej klasy tego nie ma.
~Wilk132@op.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko doskonale, wszystko na swoim miejscu jak to w volkswagenie. Jedynie dwa szczegóły kiepski dostęp do ręcznego (na szczęście mam automat więc go nie używam) gdy rozłożony jest podłokietnik i wysoko zawieszony pedał gazu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV
6,1
8,8
9,7
~uświadomiony użytkownik
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Wszystko na swoim miejscu.Dobra jakość wykończenia wnetrza.Dziwnie otwierane daszki przeciwsłoneczne.Chyba skonstruowane dla leworęcznego gebelsa.Siedzisko krótkie a regulacja lędźwiowa potrafi sie urwać i denerwująco gruchać.