Lista ocen Volkswagen Golf V (469)

~Jarek
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Polecem, bardzo dynamiczny i cichy. Mam wersję 3d i wygląda super! Jazda w nocy na ksenonach to czysta przyjemność i to podświetlenie tablicy na niebiesko - super!
~patroc
Hatchback 1.4 80KM 59kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego modelu. Nadwozie dopracowane, praktyczne, silnik na swoją pojemność bardzo dobry i bezproblemowy. Częsci b dobrze dostępne i nie drogie. Poprostu Volkswagen czyli auto dla ludu :)
3,1
~r.seba@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Nie polecam tego samochodu. Jest awaryjny...ale części są łatwo dostępne i nie drogie.
~yzx_
Hatchback 1.4 80KM 59kW
Idealne auto jak na pierwsze auto, proste fajne i tanie w utrzymaniu, nie ma problemu z znalezieniem mechanika który naprawi auto + dołożenie instalacji LPG = będzie jeździł taniej o połowę. Przy dobrze dobranej instalacji można mieć wrażenie że auto będzie jeździło tylko na LPG, a tankować paliwo będziesz min. raz w roku. Największym minusem jest karoseria - rdza na progach może szybko wyjść a naprawa ich może kosztować połowę wartości...
2,7
~nevergolf
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie lubie tego auta. Dzieki Bogu to sluzbowe, niestety juz drugi taki sam dostalem i oba byly tak samo nudne, toporne i szajsowate. Nigdy bym go nie kupil. Jezdze tym od kilku lat i przerabiam juz druga sztuke od nowosci. NIE POLECAM!!!
~ROBROY1
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
CO MNIE URZEKŁO: - DOSKONAŁE HAMULCE! - ELASTYCZNOŚĆ SILNIKA! - ZAWIESZENIE!
~TomekS
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Harmonijna praca w szerokim zakresie obrotów. Brak mocy na niskich obrotach (przy ruszaniu) znacznie mniej odczuwalny niż w innych silnikach TD. (w Mondeo TDCI przy ruszaniu trzeba duzo bardziej uwazac zeby silnik nie zgasl) Silnik glosniejszy nie commonrail-e, ale nie jest to halas nie przyjemny. (Silnik)
~Golf
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Fajny samochód o ładnym wyglądzie i dobrym wykonaniu. Jestem zadowolony z niego a posiadam go w wersji limitowanej GOAL więc jest świetnie wyposażony i stylizowany na sportowo.
~Silver
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Jestem z auta bardzo zadowolony. Nie żałuje zakupu. Z całą pewnością ponownie kupiłbym właśnie taki sam model.
~golfiarz
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Jest to moje piąte auto. Ogólnie wypada nieźle na pierwszy rzut oka (zrobilem dopiero 1000 km), dynamiczny mocny silnik, mega precyzyjna skrzynia, precyzyjny układ jezdny. Dobre hamulce, sztywne zawieszenie, auto twarde, widoczność niezła choć troche mi przeszkadza prawy przedni słupek, miejsce za kierownicą powinien znaleźć każdy, pasażerowie też nie narzekają. W mieście auto idealne choć może troszke za dużo spala ON, na trasę KM...