Lista ocen Volkswagen Golf V (469)

~Krzysiek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Całkiem miły dla oka, świetnie się trzyma drogi, jest solidnie wykonany
~Paweł
Hatchback 3.2 R32 250KM 184kW
Dźwięk tego auta poraża i chce się więcej więcej więcej słuchać. Mój ma skrzynie DSG i po prostu praca tego zestawu jest nie do opisania. Auto może nie jest najszybsze ale ma swój klimat i w przebraniu dla ludzi nie znających tej wersji jest zwykłym golfem. I to jest za co go cenie.
~Pawik
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
To moja już trzecia opinia, tym razem po przejechaniu 100 tys. km. Golf V to dobre i solidnie wykonane auto. Dbaniem o niego odpłaci się niezawodnością i bezpieczeństwem. Golf ponadto, co nie jest ujmowane w kategoriach ocen, ma znakomity układ kierowniczy i świetne hamulce. Jedyną obawą jest trwałość rozrządu silnika TSI i samego silnika.
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Co prawda samochód nabyłem od pierwszego właściciela (znajomego) po dwóch latach eksploatacji (42 000 km) to jednak samochód dał się poznać jako dobry niezawodny nabytek, bez względu czy na lato czy na zimę. Pojazd bez najmniejszej przeszłości wypadkowej odwdzięcza się poprawną eksploatacją.
~danil
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Ani przez chwile nie zaluje wyboru, rewelacyjny samochod do miasta i w trase. Troche malo miejsca w bagazniku na dluzsza podroz, to jedyny mankament ale widoczny juz przy zakupie.
~Pulpet
Hatchback 1.9 TDI 4Motion 105KM 77kW
Po przeskoku o 2 generacje dla mnie samochód super tym bardziej że 4 motion :))
~iti
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Niesamowity silniczek!! Przyznam szczerze ze to byl glowny powod dla ktorego chcialem miec golfa. Kultura pracy swietna;) (Silnik)
~golfiarz\"2\"
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
To moja druga ocena tego auta. Teraz wykonana po 15 tyś kilometrów. Moje odczucie się nie zmienia dalej auto jest super, uwielbiam nim jeździć. Z większych usterek padło mi turbo, tuleje wahacza oraz rozszczelniła się klima koszt usterek około 1800zł. Pali w mieście przy bardzo spokojnej jeździe 6,7 - 6,9 L jednak potrafi spalić i z 10L. Plastiki trzeszczą tylko w zime ale to chyba urok plastików w aucie. Auto w trasie z 4 osobami wciąż ma...
3,5
~kris
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
Wyobrażałem sobie że kupujemy z żoną markę kojarzona z niezawodnością, jeżeli ktoś mi teraz powie że VW to niezawodność to go wyśmieje :)
3,1
~Irex
Hatchback 1.4 FSI 90KM 66kW
to bylo wymarzone auto, bardzo zawiodlem sie na tej marce,mit VW juz nie istnieje,przez pierwsze 2 lata(poza drobiazgami)wszystko bylo ok-(od nowosci do teraz jezdze nim po drodach na zachodzie,tam mieszkam,),po gwarancji zaczyna sie sypac i trzeba placic,a jezdze spokojnie i bez szalenstw ,jedno juz teraz wiem-tylko japonce siadam i jade(obecnie jezdze almera II )