Lista ocen Volkswagen Golf V (149)

~miniveteran
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo dobry samochód dal 3 - 4 osobowej rodziny na codzień jaki na wakacje. Tani w ekspolatacji, pojemny, przyjemna sylwetka łatwy w prowadzeniu.Największy mankament to karoseria; przypominam 2008r. i na masce i tylnej klapie pojawiły się pęcherze - u znajomych posiadających też takie golfy problem sie powtórzył - widocznie wada fabryczna a serwis VW umywa ręce!? Auto sprowadziłem z Niemiec przy przebiegu 168500!
~HotHead
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jestem zadowolony z tego samochodu. Dynamiczny, pewny i precyzyjny w prowadzeniu. Jakosc na przyzwoitym poziomie. Wyglad zewnetrzny atrakcyjny szczegolnie w dobrym kolorze i na alu.
~Krzysiek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Całkiem miły dla oka, świetnie się trzyma drogi, jest solidnie wykonany
3,8
~Cinek ŁDZ
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie auto wygodne na trasy i do miasta jednak było kilka problemów z elektryką. Po golfie IV trwałość i prowadzenie rozczarowało. 10 głośników fabrycznych ładnie grało
~Lech
Lepszy byłby silnik CR 140 KM, ale to kwestia wyboru
3,6
~Marcin
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto użytkowałem prawie 5 lat. Zakupiłem z przebiegiem 260k km i sprzedałem z przebiegiem 370k km. Golfik w wersji variant jest bardzo pojemny i komfortowy. Generalnie bardzo przyjemne auto i wiernie służył mi przez te 5 lat, nigdy mnie nie zawiódł i zawsze dojechał z punktu a do punktu b. Silnik to największa zaleta tego samochodu, szczególnie z oznaczeniem BKC. Praktycznie pancerny nawet z takim przebiegiem oczywiście przy regularnych...
2,7
~nevergolf
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie lubie tego auta. Dzieki Bogu to sluzbowe, niestety juz drugi taki sam dostalem i oba byly tak samo nudne, toporne i szajsowate. Nigdy bym go nie kupil. Jezdze tym od kilku lat i przerabiam juz druga sztuke od nowosci. NIE POLECAM!!!
~ROBROY1
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
CO MNIE URZEKŁO: - DOSKONAŁE HAMULCE! - ELASTYCZNOŚĆ SILNIKA! - ZAWIESZENIE!
~TomekS
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Harmonijna praca w szerokim zakresie obrotów. Brak mocy na niskich obrotach (przy ruszaniu) znacznie mniej odczuwalny niż w innych silnikach TD. (w Mondeo TDCI przy ruszaniu trzeba duzo bardziej uwazac zeby silnik nie zgasl) Silnik glosniejszy nie commonrail-e, ale nie jest to halas nie przyjemny. (Silnik)
4,1
~Yakuza
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Typowy dobry przecietniak. Na minus karoseria i ogólnie trwałość elementów, na plus silnik, elektryka i zawieszenie.