Lista ocen Volkswagen Golf VI (159) - Całokształt

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
Po prostu Golf - klasa wśród kompaktów. Dobra jakość, niezawodny, ładny, dobrze się prowadzi. Do tego ostatni "normalny" silnik benzynowy VW.
~piotr
Hatchback 5d 1.4 80KM 59kW
Samochód godny polecenia........dla osoby która chce samochód indywidualnie skonfig. I doposażyć w akcesoria....rekordowa oferta na rynku...
~Fasiol
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
1,5 miliona europejczyków rocznie nie może się mylić.Golf to dobre auto,a jakość materiałów użytych do wykończenie wnętrza jak w autach o klasę wyższych.
~bledowski.robert@gmail.com
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF GTD 170KM 125kW
Poza kilkoma drobiazgami, nie wyobrażam sobie lepszego samochodu dla mnie i mojej dziewczyny, wszystko jest na miejscu, a koni mechanicznych aż zanadto.
~Dejmienz
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
rewelacyjne wykonczenie wnetrza, swietne osiagi silnika, swietna elastycznosc, dobre spalanie, wysmienite prowadzenie to jego glowne atuty. Skrzynia manualna.
~Jarosław
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
kiedyś Golf bił konkurencję na głowę dzisiaj już jest to dyskusyjne zwłaszcza w stosunku do aut z Azji gdzie postęp jest kolosalny
~Aro
Variant 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Chyba trafiłem na zły egzemplarz, gdyż od początku miałem kłopot z DPF, później doszły wtryski. Mimo to auto dobre, fajnie się jeździ.
~MAc
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Variant głównie produkowany w meksyku i jakość meksykańska. Awaryjny silnik: egr wytrzymuje 100 tys. km turbina 100-200 tys
~markus500
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Auto solidnie wykonane.Materiały wykończeniowe bardzo dobrej jakośći.Pojemny bagażnik.Dynamiczny i bardzo oszczędny silnik
~Tosiek
Variant 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Wersja ekologiczna,a brakuje 6 biegu.Brak języka polskiego w kompie i w radiu,nie mówiąc o Nawigacji.Brak halogenów.Reszta OK.