Lista ocen Volkswagen Golf VI (159) - Całokształt

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 3d 1.4 TSI 160KM 118kW
Auto godne polecenia. Przyjemność z jazdy, niezawodność. Auto dla dla "młodych gniewnych" - świetne osiągi, ale również dla starszych, którzy preferują jazdę spokojną i oszczędną. Bardzo dobrze przyspiesza, auto jest świetnie wyciszone, trzyma się jezdni, bardzo dobre hamulce, a także jakość systemy nagłośnienia
~mario
Hatchback 5d 2.0 TSI GTI 210KM 154kW
Fajne autko dla zdecydowanych, jak pisałem wcześniej za taką kasę można wybrać dużo różnych samochodów większych, ekonomiczniejszych, szarych, zwykłych. Ale nie po to wydałem ponad 100tyś zl żeby jeździć zwykłym \"wozidlem\" ( nie ujmując nikomu). VW Golf GTI ma to \"coś\". Nie jestem fanem VW, chociaż to nie pierwszy VW Golf.
~mihał
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić. Przed zakupem Golfa testowałem Astrę, Aurisa, Civica, i30 i Ceeda. Mimo tego że Golf był prawie najdroższy (pod względem ceny przebiła go tylko Honda) nie miałem watpliwości co do wyboru auta. Cena była stosunkowo wysoka bo wyprałem opcję Highline + dodatkowe pakiety.
~Piotr
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Jestem pod dużym wrażeniem tego samochodu. Dynamika silnika pozostawia trochę do życzenia, ale to jest tylko 110 koni. Spalanie rekompensuje ten manakament. Najlepszą zabawką jest asystent parkowania - znajduje sam lukę, puszcza się kierownicę, naciska gaz i to wszystko co trzeba zrobić - samochód sam zaparkuje :)
~Kiki
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Mimo problemów z silnikiem jestem zadowolony z zakupu. Auto jest bardzo dobrze wykonane i doskonale wyposażone w wersji highline, daje przyjemność z jazdy. Z zewnątrz nie powala na kolana chociaż b.ładnie prezentuje się na 17\". Jeśli zamierzasz zmienić samochód a jeszcze nie miałeś jazdy próbnej nową VI to radze żebyś to zrobił.
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Daje naprawdę sporą radość z jazdy, martwią trochę małe drobiazgi które zaczynają wyłazić po dość krótkim czasie-po latach nie będą już drobiazgami. Serwis VW i obsługa klienta u importera to porażka. Mają klienta tam gdzie słońce nie dociera... Jeżeli miałbym kupować jeszcze raz tą markę kupiłbym za granicą i serwisował również...
~Aleksander
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto kupione nowe w salonie, cały czas w 1 rękach. Średnio ekonomiczne ale chyba nikt się nie spodziewa spalania 7 czy 8l w mieście w autku z turbo przyśpieszającym w 9,5s do 100km/h. Wnętrze na plus, dynamika na plus, bezawaryjność- tu też plusik. Za te pieniądze to na prawdę dobry wybór.
~Artur
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF GTD 170KM 125kW
Porównując do konkurencji wnętrze jest wyjątkowo dobrej jakości. Idealny samochód na autostrady, bardzo pewnie trzyma się drogi, nawet przy wysokich prędkościach. Regulowane zawieszenie i DSG uprzyjemnia jazdę po mieście. Długo wybierałem, ale znalazłem samochód z którego jestem w pełni zadowolony.
~Lepton
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Dobra blacha, nie jak fordowska rdza, silnik b.dobry tylko kupujcie z PL salonu, a nie sprowadzane z cofanymi licznikami. Idealne zawieszenie na nasze drogi, nie za miękkie i komfortowe. B. dobre ASO, duży dostęp do części, po prostu niemiecka solidna marka, a nie jakieś MADE in KOREA itp...
~Zor
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Auto firmowe wiec jazda na maksa ale to i tak nie usprawiedliwia awaryjności ciągle cos a najlepsze że silnik 2 x padł ( to oznacza ze VW nie radzi sobie z nowymi technologiami) nie polecam zbyt drogi w zakupie a sypie sie tak samo jak nasze meganki III tyle że one w naprawie są tanie a VW nie!