Lista ocen Volkswagen Golf VI (159) - Całokształt

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukrak
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Ogółem bardzo przyjemne autko. Wygodne, dobrze wyposażone, ciche i bardzo mało pali. Niestety brakuje mu mocy. Zwłaszcza z obciążeniem brakuje momentu obrotowego i rekomendowany raczej do spokojnej jazdy. Następnym razem to samo ale 2.0 TDI
~picu
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Jestem bardzo zadowolony. Samochód spełnia moje oczekiwania - uwazam że dokonałem dobrego wyboru. Jedyne co osobiście bym zmienił, to wybrał mocniejszy silnik (ale to już jest zależne od tego, kto jak lubi jeździeć - w końcu kombi to nie samochód sportowy;-))
~w
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Ogólne wrażenie naprawdę bardzo dobre. Ciągle mnie czymś pozytywnie zaskakuje (drobne wpadki też się zdażyły, ale nie były/są uciążliwe i myślę, że występuja w każdym samochodzie - umówmy się, nie ma ideałów) i prowadzi się go z prawdziwą przyjemnością.
~Tomek SCI
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
Golf jest dla ludzi ceniących sobie wygodę, komfort, stosunkowo małe gabaryty samochodu i dobrą cenę w stosunku do jakości. Samochód jest miły dla oka, praktyczny, pojemny jak na swoje gabaryty. GOLF TO GOLF!
~TT
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Pozytywne zaskoczenie. Dynamiczny silnik przy 2-3 osobach dorosłych. Przy 5 osobach dorosłych w kabinie troszkę brakuje mu mocy. Praktycznie bezawaryjny, jedyne naprawy dotyczyły zawieszenia: tuleje wahaczy, odboje pod amortyzatorami.
~silleigiah
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Auto ładne, pojemne jak na swoją klasę, ale sugeruję 2.0 TDI, benzyniaków TSI bym nie polecał, po dyskusji w autoryzowanych serwisach (Kraków, Opole) na temat trwałości pracownicy nabierają kolorów purpury i dziwnie milkną.
~marcinglab1@wp.pl
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Golf VI 1.4 TSI 122KM variant - samochód rodzinny (4 osoby),bardzo dobry silnik, całkiem ekonomiczny. W środku wszystko dopracowane można porównać z audi A3. Mało plastiku. Ogólnie wersja comfortline wypada bardzo dobrze.
~Mihu
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
po przejechaniu 28000 km jestem po jednej akcji serwisowej,wymiany podnośników szyb(to na plus),na minus korodujące uchwyty wycieraczek szyby przedniej...skandal jak na roczny samochód..no i bagażnik mniejszy niż w Astrze B?!
~Ilia Marinko (IKO)
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Miałem kupić coś innego, ale poczekałem trochę i jestem bardzo zadowolony. Honda Civic 4d automat za 77k nie jest tak fajnym autem jakby się wydawało. Brakuje mu tego czegoś, co ma golf. Polecam silnik i skrzynie DSG.
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF GTD 170KM 125kW
Auto dla osoby, która wie czego oczekuje od samochodu. Mi zależy na osiągach okupionych niskim zużyciem paliwa - stąd wybór padł na GTD. Stereotypy odnośnie marki pozostawiam na boku. Całość recenzji poniżej.