Lista ocen Volkswagen Golf VI (159) - Całokształt

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sebu3110mat
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Silnik 105 koni ze skrzynią DSG stanowczo za słaby,i paliwo żerny.Co do lakieru i korozji to jedna wielka porażka,po prostu niemieckiej jakości Volkswagena już nie ma z kończyła się w 2003 roku.Nigdy więcej auto bez charakteru,usterkowe,Niemiec się cieszy jak sprzedaje.
~Łukasz
Variant 1.4 TSI 160KM 118kW
Używam od nowości, przejechałem nim ponad 100 tyś. km. Użytkowany jako auto rodzinne, mega praktyczny, duży bagażnik, świetne właściwości jezdne i mega dynamiczny silnik. Zmianami olej co 10 tyś km i nie było do tej pory żadnych problemów. Polecam jako dynamiczne auto rodzinne.
~Stahu
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Auto mam od pół roku, skrzynia DSG bardzo ładnie pracuje biegi zmieniają sie bardzo płynnie. Auto zarówno do miasta jak i w trasę dla rodziny 2+1 idealne. Ceny czesci do przyjecia. Najbardziej sakakuje spalanie w trasie na tempomacie to tylko 4l. w miescie do 7 max.
~grzegorz23
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Auto kupiłem w salonie VW w Lesznie. Przez pierwsze 5 lat bez większych usterek a po tym czasie tylko dramat. Przy 84000 wymiana kompletnego rozrządu koszt 2900 w tym roku silnik wymiana tłoków przepustnicy + planowanie głowicy z rabatem VW wyszło 5848 zł. Nie polecam
~grzegorz23
~moli
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Jednym słowem rewelacja. Jak dla mnie auto piękne. Bezawaryjne i ekonomiczne. Nie bierze oleju. Silnik cichutki. Dobrze sprawdza się zarówno w trasie jak i na mieście. Trochę drogi serwis ale chyba zacznę serwisować poza ASO. Ogólnie bardzo polecam. Nigdy mnie nie zawiódł.
~VWFTW
Hatchback 3d 2.0 TSI GTI 210KM 154kW
Samochód bardzo fajny, szkoda że po ukończeniu się gwarancji musiałem najpierw wymienić rozrząd a po przejechaniu 250km zatarł się silnik. Firma VW nie uznała tego za wadę fabryczną i pokryli tylko część kosztów wymiany silnika na nowy, oraz nie wiedzieli co było przyczyną awarii.
~zunia
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto doskonałe pod każdym względem.W tej klasie nie ma równych (potwierdzają to liczne ostatnie testy).Golf pokazuje wszystkim swoim rywalom(zwłaszcza nowej astrze IV nad wyborem której się zastanawiałem) jak powinien wyglądać współczesny samochód kompaktowy!!!
~echo
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
VW robi bardzo fajne auta, niestety nadal nie potrafić zrobić bezawaryjnego silnika i to jest słaby punkt tego koncernu. Trzeba liczyć się z tym, że bez względu na wybór TDI czy TSI trzeba będzie go stale naprawiać (o ile VW poradzi sobie z naprawami). Cała reszta jest ok.
~Norbert
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Auto idealnie nadaje się na miasto i niedalekie trasy, nie jest to wygodne auto rodzinne, którym można pojechać w długą podróż ale za to ma potencjał na miejskiego gokarta. Jakbym miał kupić jeszcze raz to raczej w formie zabawki wersje GTI/R