Lista ocen Volkswagen Golf VI (159) - Całokształt

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artec71
Variant 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Samochów i silnik dla osoby do spokojnej jazdy.Wczesniej jeżdziłem a4 b6 1.9tdi 131km wiec cos moge na ten temat powiedziec. 1.9 tdi dynamiczny ale spalanie do 1.6 tdi wyższe o 1.5l na 100km
~emeralto
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
To mój kolejny wpis - auto nie zawodzi, ciche w trasie, pojawił się jeden"świerszcz" w okolicy schowka pasażera, wyciek oleju z Haldexa (trochę za wcześnie jak na moje rozeznanie) - usunięty w ASO
~Jaro47
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Po dwóch latach użytkowania mogę już coś napisać na temat Golfa Varianta, auto obszerne, komfortowe, dobrze wyposażone gdyż posiadam najbogatszą wersję wyposażeniową, ale rozczarowywuje mnie parę drobiazgów.
~Damian
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Z aktywnym zawieszeniem samochód wszechstronny - kiedy chcemy twardy i szybki, normalnie bardzo komfortowy. Wnętrze Highline bardzo przyzwoite. Prowadzenie bardzo dobre. Wymiary auta w sam raz.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
golf klasa sama w sobie choć jestem fanem francuzów, blachy 4- ,wykonanie wnętrza jak na kompakt 6 ,mechanika mimo że archaiczna to jednak na polskie warunki super 5+, prosta i tania.
~kraju
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Miałem do czynienia z silnikiem benzynowym - klasyczny hb. Kupiony w niemieckim salonie. Przy 120 tys - masa robót, które nie powinny wystąpić. Ten - kombi TDi - bez porównania lepszy.
~szkoda
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
VW BARDZO STRACIL Z DAWNEJ JAKOSCI i dlatego golf 6 zostanie zaraz unicestwiony nastepca już zaraz szkoda że my teraz z tym dziadem zostaniemy. Nowa polityka VW kup i spadaj.
~kb
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Jestem bardzo zadowolony, prawdopodobnie nie bez znaczenia jest to że mam bardzo dobrze wyposażone auto jak na kompakta (wersja Highline + kilka elementów dodatkowych).
~Tomek
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Bardzo fajne autko. W jego cenie ( 82K )można było wziąć Paska ale w ubogiej wersji i w benzynie. Nie żałuje. Jazda to czysta przyjemność. Zobaczymy jak sie będzie sprawowało.
~cybermike1@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
ogolnie bardzo dopracowany samochod. wykonany z dbaloscia o szczegoly. wysoki komfort jazdy bardzo cichy. wspaniale materialy we wnetrzu (jak na kompakt). wnetrze kloasy premium