Lista ocen Volkswagen Golf VI (159) - Całokształt

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ZAK
Hatchback 5d 2.0 GTi 210KM 154kW
Super-zabawka, mówią znajomi po pierwszej przejażdżce. Ale to pełnowartościowe auto, które cieszy w każdej chwili. Od otwarcia drzwi do pierwszej \"setki\", która się pokazuje gdy sąsiad, który wyruszył tuż za mną włącza \"jedynkę\". W każdej kategorii znajdę lepsze auto. Ale takiej sumy zalet nie ma NIC co ma silnik i jeździ na 4 kołach. TOP GEAR dał mu 9 pkt na 10 możliwych. Teraz wiem dlaczego.
~Kik
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Niestety Golf nie oferuje tej jakości co poprzednie modele. Mam wrażenie, że wprowadzane zmiany go psują. Szumy z uszczelek drzwi, twarde zawieszenie, niepraktyczne plastikowe boczki fotela, podniesiony zatrzask pasa przedniego jest problemem do montażu fotelika dziecka. Do tego mało wydajna dmuchawa i ponure wnętrze. Kolumna kierownicy wystająca i niskie osoby będą uderzały kolanem.
~Neew
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Ciężko mi ocenić to auto bo nie ja nim jeżdżę na co dzień. Osobiście dla siebie nie wybrałbym go bo ma kilka poważnych wad: 1. Wieśwagen - niestety tzw wieśniaki popsuły wizerunek marki VW, 2. Najczęściej kradzione auto w PL, mam nadzieję, że ten się złodziejom nie spodoba, 3. Awaryjny silnik. Drugie auto w rodzinie. Od nowości w jednych rękach. Auto trochę przereklamowane.
~lukaso171
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Jest to mój drugi samochód chociaż często jeżdzę różnymi samochodami. Czy to diesle czy benzyniaki czy słabe czy mocne, mam więc wiele punktów odniesienia i szczerze powiem że Golf ma po troszku z tych aut wszystko co najlepsze. Czarna perła z Bixenonami prezentuje się niesamowicie. Zamówiłem światła ledowe z Golfa R i wtedy stawie zdjęcia. Ogólnie jestem zadowolony.
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Za te pieniądze to dobry samochód. Przestronny jak na wielkość i bezawaryjny. Zabezpieczenie antykorozyjne to moim zdaniem zdecydowanie najsłabsza strona. Przed zakupem rozważałem również Hondę Civic VIII. Ale była sporo droższe (chyba 10 tys). Ostatecznie nie żałuję zakupu, bo auto jest tanie w utrzymaniu i nie muszę wiele do niego dokładać.
~Arko
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Golf Variant/kombi 6 generacji to udane auto zwłaszcza z silnikiem 2,0 tdi 140km! 1,6 za zł słaby jak na te mase auta w miasto moze ok ale kto kupuje w miasto diesla. Spokojnie pomiesci rodzine 2+2 choc wiadomo z tyłu miejsca jak to w golfie dla dzieci w sam raz dla dorosłych nie koniecznie spalanie 6/7 L100km srednie bagaznik duzy ponad 500L
~jedrek
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Przesiadłem się z Golfa 5 Plus TDI i na 1.4 TSI i długo nie mogłem się przyzwyczaić do ciszy w kabinie. Auto często gasło mi przy ruszaniu, bo prawie nie słychać silnika. Rewelacja jak dobrze wyciszone jest to auto, albo tak cichy jest ten silnik :) Szkoda, że tak mały jest bagażnik w wersji HB. Mam wersję HIGHLINE, więc nieźle wyposażoną.
~JN78
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Przyszedł czas na legendę to jest moje 7 auto z czego ostatnie to Focus , którego miałem 7 lat i przejechałem nim osobiście 230 000 km i z czystym sumieniem mogę stwierdzić , żę „( Ford nie takie G.. Wort). Brakuje mi bagażnika Kombi no ale nie ma co marudzić specjalnie kupiłem 5 drzwiowy bo Golf kombi 5 jak i 6 to niesamowicie szpetne pojazdy
~Peter
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Doskonały silnik, mały, dynamiczny z umiarkowanym apetytem na paliwo. Nie jest sztuką zrobić silnik o pojemności 3 litów i takiej mocy a do tego zużyciem paliwa 10-12litrów na setkę. Dobrze zestrojona skrzynia biegów. Wielkość i wyposażenie w sam raz dla mnie. Brak idiotycznych gadżetów nie wnoszących niczego poza wzrostem ceny pojazdu.
~Hymer
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Na początku użytkowania auta byłem zqchwycony przewagą VW nad konkurencja w klasie kompaktów. Wyciszenie, zawieszenie, silnik,jakość wykonania na wysokim poziomie. Z biegiem czasu zaczęły denerowowć niektóre nie przemyślane rozwiązania VW. Można by oczekiwać więcej po Golfie, zwlaszcza nie które rozwiązania nie wytrzymują biegu lat.