Lista ocen Volkswagen Golf VI Variant (33) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maniek
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Sztywno po \"niemiecku\"-tutaj mocno tęsknię za \"francuzem\"zwłaszcza jeżdżąc po dziurawym Wrocławiu. Myslałem ,że jak auto sztywne to świetnie trzyma się zakrętów (tak słyszałem o tym wozidełku)a tymczasem już trzykrotnie \"system\" łapał mi tyłek na zakręcie.Tutaj mój golfik nie ma żadnych szans z poprzednim Peugeotem 406.Ten świetnie tłumił nierówności i bez stresu wchodził w zakręty o niebo lepiej od Golfa.
~picu
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Jedna z lepszych cech tego smaochodu - idzie jak po sznurku, nawet przy gwałtowniejszych manewrach. Nie słychać żadnych stuków z tej części samochodu. Nerówności wybiera sprężyście (nie jest tak komfortowy jak samochody francuskie,które bujają się na polskich dziurach), jeździ się dobrze ale bardziej w sposób sportowy niż kanapowy.
~Adam
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Tu rewelacja! Czuję się w samochodzie pewnie, mam nad nim kontrolę. Kiedyś nie zauważyłem zakrętu a golfik go przejechał bez problemu. W moim modelu przednie zawieszenie jest oparte na stalowych wahaczach skośnych, czyli proste i działa. Z tyłu jest wielowahaczowe.
~marcinglab1@wp.pl
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód płynie po polskich dziurach aczkolwiek zawieszenie dość twardawe. Dobrze trzyma się drogi szczególnie na zakrętach. Po przesiadce z Mercedesa klasy C nie widzę różnicy.
~Adam
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Samochód prowadzi się rewelacyjnie, świetnie wchodzi w zakręty, nie trzeba się bać czy samochód wejdzie w zakręt czy nie, oczywiście wszystko z umiarem.
~Arko
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Dobrze trzyma sie drogi jak na auto w kombi i dobrze znosi polskie drogi nawet przy oponach 205/55/16 optymalne na miasto gdzie sa dziury i tory tramwajowe
~Jaro47
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Układ jezdny znakomity, chociaż na polskie drogi uważam, że troszkę za delikatny. Do chwili obecnej nic się nie dzieje, są jednak moment, że coś tam puka.
~Kik
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Doskonałe zawieszenie do szybkiej jazdy, dobrze działa system kontroli trakcji, jednak przez to zawieszenie jest twarde. Na nierównych drogach mocno tłucze.
~lukrak
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Golf nawet w wersji kombi prowadzi się doskonale. Zawieszenie w miarę sztywne, trzyma się drogi nawet w ostrzejszych zakrętach.
~YacYac
Variant 1.4 TSI 160KM 118kW
Fakt poza tym że więcej czasu spędzam w serwisie niż mogę cieszyć się bezawaryjną jazdą, muszę przyznać że prowadzi się wspaniale
Volkswagen Golf VI Variant