Lista ocen Volkswagen Golf VI Variant (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~picu
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Nie mam zastrzeżeń do widoczności do przodu i do tyłu. Jedynie lekki problem mam z moim ustawieniem fotela. Akurat w położeniu które jest dla mnie komfortowe, patrząc w lewo widze głównie środkowy słupek - musze się lekko wychylić aby być pewnym sytuacji na drodze. Dodatkowo plusem są czujniki parkowania z przodu i z tyłu, które tym co chcieliby narzekać że w kombi widoczność do tyłu jest kiepska, powinny zamknąc usta;-)
~Maniek
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Fotel kierowcy jest regulowany na wszelakie sposoby,ale kiedy znajdę sobie wygodną pozycję za kierownicą ,to spoglądając w lewo ,lub w prawo widzę prawy lub lewy słupek środkowy a mam tylko 182cm wzrostu.I na skrzyżowaniach muszę wychylać się do przodu \"co by się rozglądnąć\".
~Jaro47
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Moje auto posiada z przodu i z tyłu czujniki, więc nie ma problemu. Przyzwyczaiłem się i nie wyobrażam sobie następnego auta bez czujników.
~kb
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Brak zastrzeżeń, dobra widoczność we wszystkie kierunki. Tylna szyba w kombi niestety brudzi się strasznie, zwłaszcza w okresie zimowym tak jak teraz.
~kraju
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Front bez zastrzeżeń... a z tyłu są czujniki parkowania. Jest bardzo dobrze - do póki dzieci nie zaczną łobuzować z tyłu
~Adam
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Wzorowo! Znakomite lusterka. Dodatkowo czujniki w zderzakach pomagają jak jest ciemno.
~Lala
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Jak to w dzisiejszych autach, raczej średnio. Ja mam czujnika przód i tył z grafiką na navi więc jest ok.
~Arko
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Widocznosc bardzo dobra jak z przodu tak i z tyłu nie czuc ze prowadzi sie kombi
~markus500
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Widoczność bez zastrzeżeń.Czujniki parkowania sprawdzają się super!
~YacYac
Variant 1.4 TSI 160KM 118kW
Z czujnikami jeździ się faktycznie komfortowo, widoczność bez zastrzeżeń
Volkswagen Golf VI Variant