Lista ocen Volkswagen Golf VI Variant (25) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~picu
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Wzór dla innych. Jeśli już słyszeliście o tym, jakie to super wyciszenie ma golf to..... tak jest;-) W sumie to sam nie spodziewałem się czegoś takiego, mówiąc szczerze na początku powoduje to pewien niepokój bo nie jesteś pewien czy silnik nadal pracuje, jak stoisz np na światłach (dodam, że ja nie mam systemu start/stop). Przy większych prędkościach jest też ok, silnik oczywiście zaczyna byc słyszalny, ale przy prędkośc 130 km, da się...
~kb
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Tutaj jest doskonale Golf jest naprawdę dobrze wyciszony na co oczywiście sprzedawcy zwracają uwagę. Potwierdzam to i myślę że jest tutaj doskonale jak na klasę kompakt. Przy cichutkim silniku TSI przy dużych prędkościach słychać tylko szum opływającego powietrza i to na akceptowalnym poziomie.
~Lala
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
No tu daje o sobie znać klasa auta. No przy większych jest głośno. Słychać wyraźnie silnik no i szumy karoserii ale przy wyższych prędkościach. W mieście jest ok (jak na tą klasę). Kto jeździł gorszym autem pewnie powie że przesadzam, kto jeździł jakąś lepszą furą przyzna mi racje
~Adam
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Jak na samochód tej klasy to super. Jednak jestem nieco głuchy (oficjalnie - niedosłyszący) zatem nie mogę być tu autorytetem. Wyciszony to jestem być może ja nie samochód.
~lukrak
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Bardo cicho. Brak hałasu z zewnątrz. Silnik też bardzo dobrze wyciszony jak na diesla. Zauważalna różnica pomiędzy PD a CR.
~kraju
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Nie jest mistrzem ciszy - szczególnie przy autostradowych prędkościach. Gdzieniegdzie uszczelki przepuszczają.
~Arko
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
bardzo dobre bez porownania z silnikami 1,9 tdi zwłaszcza przy zimnym silniku troszke trzeszczaca tapicerka
~Mariusz
Variant 1.6 102KM 75kW
Bardzo dobre wyciszenie. Silnik słychać jedynie przy większych prędkościach lub gwałtownym przyśpieszaniu.
~Mariusz
Variant 1.6 TDI-CR DPF 90KM 66kW
na autostradzie troche glosno powyzej 150. pozatym diesel, to glosniej
~Bartek
Variant 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Pamietam ze jest to klasa kompakt, silnik dobrze wyciszony ale sa szumy przy oknach.
Volkswagen Golf VI Variant