Lista ocen Volkswagen Golf VII (207) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LuckyJoe
GTI 5d 2.0 TSI 220KM 162kW
Ten samochod wyznacza standarty. Chcesz 220 KM, przewiezc rodzine a pozniej skoczyc na gorskie drogi i do tego zmiescic sie w przyzwoitym budzecie ? Zadna z konkurencyjnych marek (Ford, Opel, Renault) nie posiada alternatywy. Focus jest przekombinowany, Opel za ciezki a Renault ma tylko dwoje drzwi.
~Jarek
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Kupiłem jako dwuletnie z przebiegiem 35 tys. Zrobiłem w dwa lata ponad 100 i jak narazie tylko wymiany oleju co 10-15 tys. Dwukrotnie wymienione klocki komplet i raz tarcze, także komplet. Żadnych innych napraw nie było, nigdy nie stanął na drodze i oby tak zostało jak najdłużej.
~NNK
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Ocena za całokształt w tej klasie to żadne odkrycie, Astra, Focus czy i30 gorsze plastiki jakieś niedociągnięcia, albo wyższe spalanie, jeździłem więc piszę z życia w Golfie jest wszystko dopracowane lepiej, wiadomo w Audi będzie jeszcze lepiej ale to inna klasa.
~Kawior
Variant 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Samochód bardzo dobrze zrobiony, wygodny. O dziwo bezawaryjny (byłem "szczęśliwym" posiadaczem VW B6...). W sumie nic poważnego w nim nie zepsuło (kilka pierdół w serwisie poprawili). Mam kombi więc naprawdę duży bagażnik w tak w sumie małym aucie robi wrażenie.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Całkiem fajny silnik, świetny układ jezdny. Wnętrze bardzo starannie wykończone, wzorowa ergonomia. Miejsca w środku jest sporo, nie zaszkodziłby większy bagażnik. Rozczarowuje spalanie. Auto nie należy do najtańszych w klasie, ale kupiłbym je jeszcze raz bez wahania.
~Jaro
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Wykończenie i ergonomia bardzo dobre, ale silnik wydaje dziwne dźwięki podczas przyspieszania (serwis nic nie stwierdził), ponadto wbijanie biegów często kończy się przycięciem. Dla mnie duże zaskoczenie (negatywne), a jeżdżę wieloma autami VAG. Możliwe, że mam pecha.
~j23
Variant Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Jeździłem przez kilka tygodni z wypożyczalni, w sumie 3000 km. Nie kupiłbym dla siebie. Jeździłem wieloma VW, ten ma wyjątkowo słabo zrobione zawieszenie. Twarde a jednocześnie buja na boki w zakrętach. Auto było praktycznie nowe, oddawałem z przebiegiem 8000km.
~paweł_siwerski
GTD 5d Facelifting 2.0 TDI-CR BMT 184KM 135kW
Jestem bardzo zadowolony z Golfa. Właśnie tego spodziewałem się po tym kompakcie - układ jezdny znakomity, silnik (1.4 tsi) oszczędny i dynamiczny, żadnych wad po 2 miesiącach jazdy. Wnętrze jest bardzo komfortowe. Nie każdy telefon łączy się z bluetooth (np. Huawei).
~Grzegorz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Wersja Comfortline, biksenony Basic, pakiet zimowy, pakiet komfort, dwustrefowa Klima, miejsca wystarczająco choć z tylu denerwuje mnie wysoki tunel środkowy, dużo miejsca na kolana, duży bagażnik jak na klasę kompakt. Bardzo dobre materiały wnętrza. Schowek mógłby być większy.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII
7,3
~Max
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Samochod oceniam na cztery plus, glownie za bardzo wysoki komfort. Problematyczne jest zawieszenie, swietnie samochod sie prowadzi lecz na bruku nico halasuje. Silnik przyzwoity. Skrzynia biegow DSG ma plusy (bardzo plynna i brak utraty mocy) i minusy (czasami sie gubi).