Lista ocen Volkswagen Golf VII (207) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomi
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Dynamiczny silnik, precyzyjna skrzynia, niskie spalanie, ładne wnętrze, bardzo dobre materiały wykończeniowe, fotele to mistrzostwo świata w tym segmencie, rasowy wygląd przodu samochodu wyposażonego w światła Led Drogie dodatki w Highline radio z dwoma głośnikami z przodu bez napędu CD 8 tysi DSG 8 tysi za nawigację to jakieś nieporozumienie
~Johnny
GTI 5d 2.0 TSI 230KM 169kW
O golnie auto godne polecenia ,bardzo dobra jakość wykonania wnętrza - materiałów,spasowania elementów. Przestronny jak na swoja klasę kompakt - jedynie troszkę mały bagażnik na głębokość ( przydało by sie 30cm więcej) . Idealny do miasta ze względu na gabaryty oraz na trasę ze względu na moc oraz aerodynamiczny kształt.
~elwit
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Rocznik 2017 - ostatnia wersja przed liftem. Dla mnie Golf miał być samochodem przejsciowym po służbowym Quashqai'u, ale już wiem, że zostanie z nami na stałe. Fantastyczny silnik, wyciszenie oraz zaskakująco dużo miejsca w środku. Idealny do miasta i w trasę. Samochód na każdą okazję - jak dobrze skrojony garnitur.
~Marcel
Variant 1.2 TSI BlueMotion Technology 105KM 77kW
Bardzo udane auto. Zmieniłem z forda focusa mk2 po lifcie i nie żałuje. Fajny elastyczny silnik (w fordzie miałem 1,6 i 100 km ale dynamika dużo większa w golfie choć liczby tego aż tak wyraźnie nie wskazują . Świetne wyposażenie (grzane lusterka i fotele, kamera cofania itd.) wszystko działa jak należy. Mega pojemny bagażnik.
~mike
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Samochód poleasingowy, 3 letni, przechulane 170000 km. Myślę, że przebieg oryginalny, realny. Silnik 2.0 + dsg tworzą zgrany duet. Wystarczająco dynamiczny do codziennej jazdy, jak trzeba potrafi być bardzo oszczędny (jak prowadzi moja dziewczyna to spalanie na trasie mamy 4,6l/100). Dbać i jeździć. Zdecydowanie polecam auto.
~Goliat
GTI 5d 2.0 TSI 220KM 162kW
Swietnie przyspiesza i trzyma sie drogi, fajne hamulce mimo braku wersji PP, przyjemny w uzytkowaniu na codzien dzieki DCC (byloby ciezko bez DCC), jesli chcemy jechac spokojnie nie ma problemu jesli chcemy poszalec tryb sport nam pomoze. Fajne pomrukiwania i strzelanie z wydechu, swietny system media Dynaudio, duzy wyswietlacz.
~Mateusz
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Ogółem auto było zawsze moim marzeniem. Jak mialem 19 lat i to auto zadebiutowało, głowiłem sie co zrobic aby je miec. Udało się. Aczkolwiek nie wiem czy to trochu nie przysłoniło oczu. Autko ogółem super ale nie jest to VW dawnych lat. Ma swoje mankamenty. Natomiast nikomi nie odradzam kupna.
~Franciszek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Od lutego br w domowej spokojnej eksploatacji. Z każdym dniem weryfikuję pozytywnie nasze odczucia użytkowe auta. Materiały, wykonanie szczególnie wewnątrz to już klasa premium, estetyka satysfakcjonująca. To nasz pierwszy VW, Comfort Line, i jestem zmuszony :) do stwierdzenia - to była dobra decyzja !
~Rafał
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Samochód przeciętny lepiej zrobiony Skoda Rapid. Sprzedałem po 7 miesiącach. Kupiłem właśnie Opel Astra V. Jeżeli ktoś pisze, że Golf to super samochód to nie jeździł innymi samochodami tej klasy i wyższej. Żona ma Skodę Citi Go moim zdaniem super auto. Golfa sprzedałem Skody nie sprzedam.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartek - Bill Cllinton
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Wersja Highline. Osobom czytającym oceny tego konkretnego modelu chciałbym zwrócić uwagę, że oceniam to auto po raz trzeci. Wcześniej pod nickami Bartek i Bill Cllinton podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami po 8.000 i 20.000 km przebiegu. Teraz nadszedł czas na doświadczenia po 50.000 km