Lista ocen Volkswagen Golf VII (207) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Auto do bólu poprawne. Największym plusem jest swietne prowadzenie. Cała reszta przeciętnie. Najwieksze minusy: Slabe przyspieszenie, wyciszenie jest bardzo slabe, jakość serwisu jest tragiczna. Auto było w ciągu pierwszego roku 5 razy w serwisie poniewaz nie umieli naprawic radia. Zacinajacy się auto hold. Po malowaniu zderzaka nie zalozyli uszczelek i w bagaznika stala woda.
~Rudy
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Polecam Golfa z silnikiem 1.6 TDI 105km bo to auto solidne, ekonomiczne i nie psujące sie wcale. Jeździłem wersją 90 km ale czuć brak tych 15 KM. Samochód ładnie sie zbiera od niskich obrotów i przy tym jest bardzo oszczędny. Mi pali 4.5 litra w trasie jadąc do 140 km/h. Każdemu polecam tego VW. Lać paliwo i jeździć. Zresztą widać ile tu pozytywnych opinii o tym Golfie.
~Szymon Piwiński
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód staje na wysokości zadania. Spodziewałem się po VW, solidności i dobrego wykonania. Nie zawiodłem się. Jestem po przesiadce z Audi A3 2005r. Po dwóch latach z Golfem już wiem, że do Audi nie wrócę, chociażby ze względu na wysokie koszty utrzymania i słaby stosunek jakość/cena. Czekam z niecierpliwością na premierę Golfa 8, który jest potencjalnym następcą mojej "siódemki"
~Robert
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Przebieg niewielki ponieważ samochód wykorzystuje w zgodzie z podróżami komunikacją miejską w mieście i jazdą pociągami na niektórych dłuższych trasach, ale jazda Golfem to sama przyjemność. Bardzo wysoka jakość wykonania wnętrza oraz zwrotny i cichy silnik który wprawdzie nie spala tyle ile deklaruje vw ale spalanie w cyklu mieszanym 6.0-7.0 l/100 km to nie jest też zły wynik.
~bidżej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Golfem VII Varinat 2.0TDI (150KM) z DSG w wersji wyposazenia Highline jezdzilem 2 lata, w ciegu ktorych przejechalem ponad 70000 km. Generalnie daleki jestem od zachwytu, ktory z jakiegos powodu jest dosc powchechny auto jest w porzadku - i nic ponadto, z drobnymi wyjatkami w jedna i w druga strone. Gdyby nie fakt, ze to samochod sluzbowy, szukalbym czegos innego.
~dominikdm
Hatchback 5d 1.2 TSI 85KM 63kW
Auto kupione do jazdy po mieście, sporadycznie na trasy. W mieście spisuje się idealnie, bardzo dobrze wyciszone. Ta wersja test okrojona o zawieszenie wielowahaczowe które by bardzo poprawiło prowadzenie na trasie, przy prędkościach do 90km/h i mieście jest to nieodczuwalne. podsumowując jest to bardzo przyjemne auto do miasta, dosyć ekonomiczne : 7l w mieście, 5,5 w trasie.
~Kn
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 150KM 110kW
Auto klasy średniej tylko w kategorii zewnętrznych rozmiarów. Możliwości wyposażenia auta w dodatki zarezerwowane dla aut klasy premium - fakt ... ma to swoją cenę... ale to już kwestia potrzeb. Zdecydowanie za drogi w porównaniu do konkurencji ... hmmm tylko do czego porównywać mieszczucha który ma napęd na 4 kapcie? - Już tylko z droższymi! - zatem najtańszy w swojej klasie :)
~Jarek
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
340 000 km i auto jeździ bez problemu. 1.6 tdi to godny następca 1.9 tdi 90km. Oba są nie do zajechania. Jakbym mógł to bym cofnął te 200000 i sprzedał bez problemu bo Golfik wygląda i jeździ jak nowy. Nie jest zajechanym szrotem jak Kianki czy Focusy z tym samym przebiegiem. Golf jaki użytkuje to flotowe auto i dogina nim 3 pracowników.
~ja
Variant Alltrack Facelifting 1.8 TSI BMT 180KM 132kW
Bardzo uniwersalne auto, sprawdza się zarówno w trasie, w mieście i w lekkim terenie. Nowe LED-owe reflektory i kierunkowskazy dodają trochę pazura. To takie kombi, które jest mniejsze, zwrotniejsze, zgrabniejsze i ładniejsze niż Passat, dodatkowo o podwyższonym zawieszeniu i napędzie 4x4 (Haldex) - coś dla ludzie ceniących sobie praktyczność i ergonomię.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Świetne auto o bardzo dobrej dynamice i elastycznym silniku. Wlączanie się do ruchu czy wyprzedzenie samochodu jadącego setką jest szybkie i dynamiczne - to po prostu bezpieczeństwo. W poprzednich samochodach tego nie czułem. Fotele sportowe i super trzymanie boczne. Na zakrętach auto jak przyklejone do asfaltu. Polecam każdemu niezdecydowanemu.